WhatsappTelefon
Yağ Etiketi

Yağ etiketleri otomotivden gıdaya, kozmetikten ilaç endüstrisine kadar birçok sektörün temel ihtiyaçlarından biridir. Farklı hava koşullarına uyum sağlayacak baskı ve yapışkan kalitesi yüksek etiket kullanımı çok önemlidir. Yağ içerikli ürünler için özel olarak imal edilen etiketler, yapıştırılacak kaplara uyumlu olmalıdır. Bazı yağlar agresif ve tehlikeli içerikler barındırabilir. Bu da yapışması zor bir yüzeyle karşı karşıya kalınmasına neden olabilir. Görsel açıdan zengin, dayanım bakımından bütün isteklere cevap verebilen nitelikte üretilen bu etiketler, kullanılan malzeme ve tasarımıyla özel seçilir. Bu sayede yağa, sıvıya, neme, güneşe maruz kalma sonucunda deforme olmaz ve erken çıkmaz. Ürün içeriğine, şişesinin materyaline ve tasarımına göre yağ etiketi siparişi verebilirsiniz.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Yağ Etiketi Çeşitleri

 1. - Yağ etiketleri yağ üretimi yapan firma ve fabrikalar tarafından tercih edilen bir etiket çeşididir.
 2. - Diğer etiketler gibi yağlarda kullanılan etiketlerde özel bir yapıya sahiptirler.
 3. - Burada yapılan yanlış tercihler kullanılan etiketin yapıştığı yüzeyden erken çıkmasına neden olabilir.
 4. - Bu ve buna benzer durumlarla karşılaşmamak için yağ üreticileri Yağ Etiketi çeşitleri kullanırlar.
 5. - Yağ etiketleri suyla ve akıcı maddelerle temas eden ve sürekli nemli ortamda muhafaza edilen ürünler olduğundan dolayı yapışkanları özel olarak hazırlanan tutkalla hazırlanır. Yağ etiketlerinin özellikleri
 6. - Yağ etiketlerinin etikette ve yapışkanın da kullanılan malzeme tamamıyla özel olarak üretilmiştir.
 7. - Çünkü etiket yağın her kullanımından sonra bidon kenarından sızması ile yağa maruz kalır.
 8. - Bunun dışında yağ etiketi çeşitleri genelde kullanıldıkları sektörlerle alakalı olarak sıvıya neme güneşe sıkça maruz kalmaktadırlar.
 9. - Bundan dolayı etiket çeşitleri arasından en doğrusu olan yağ etiketi tercih edilmeli.
 10. - Diğer etiketler sıvı maddelere bu kadar yatkın değildir bu da kullanılan etiketi deforme eder ama Yağ Etiketi sıvı veya donuk maddeyle karşılaştığında kendinden kesinlikle ödün vermez.
 11. - Yağ etiketlerinin yapıştırıcıları oldukça kuvvetlidir bu da etiketin kullanım ömrünün bir hayli uzun olmasını sağlar.


Yağ Etiketi Fiyatları

 1. - Etiket fiyatı maliyeti uygun olduğundan, yağ etiketi üreticileri tarafından rağbet görmektedir.
 2. - Donuk madde ve sıvılara karşı dayanıklı olması,
 3. - Sıvısal maddeyle tepkimeye girdiğinde kalitesinden ödün vermemesi ve üzerinde olan yazılarda bir değişiklik olmaması yağ etiketinin tercih edilmesinde en büyük sebeplerden biridir.
 4. - Üretiminde kullanılan maddelerin maliyeti az olduğu için Yağ Etiketi fiyatları uygundur.
 5. - Yağ etiketi almadan önce piyasadaki firmalardan öneri ve fiyat araştırması yaparak en kaliteli yağ etiketine en uygun fiyata ve kalitede sahip olabilirsiniz. Kuyumcu Etiketi