WhatsappTelefon
Tyre Etiket

Tyre etiketler (PP Tyre, Kuşe Tyre, Fastyre), üst yüzeyi plastik ve kağıt olmak üzere iki türü olan Tyre etiketler güçlü yapışkan özelliği ile metal, kauçuk ve pürüzlü yüzeylere yapışmada yüksek performans gösterir. PP Tyre etiket plastik olup su, ısı, ışık, nem gibi dış mekan koşullarına ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır.  Kağıt bazlı Kuşe Tyre etiketin yapışkan yüzeyinde bulunan metalize folyo, esneklik ve dayanıklık sağladığı gibi yapışkanlık özelliğini de artırır. Tyre etiket’ler pürüzlü yüzeylere kuvvetle yapıştığı için daha çok metal sektörü, araç lastiği, depo ve lojistik sektörlerinde kullanılır.  Tyre Etiketleri, ihtiyacınız olan ölçüde baskılı ve baskısız olarak üretilebilir. Tyre etiketler, üretim sonrası istenirse barkod yazıcılarda ribon yardımı ile yazdırılabilir. .

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Tyre etiket, oldukça kuvvetli bir tutkala sahip plastik ve kağıt yüzey seçenekleri olan bir etiket türüdür. Plastik bazlı tyre etiket PP Tyre etiket, kağıt bazlı tyre etiket ise Kuşe Tyre Etiket olarak adlandırılmaktadır. Kuvvetli tutkal özelliği sayesinde metal, kauçuk ve pürüzlü yüzeylere oldukça iyi yapışır. Tyre etiketler istenilen ölçü ve adetlerde baskılı veya baskısız olarak üretilir. Üretim sonrası kullanım ve ihtiyaca bağlı olarak barkod yazıcılar ile yazdırılabilir.

Tyre etiketin, Kuşe Tyre ve PP Tyre olarak iki çeşidi bulunmaktadır. PP Tyre etiket, su, nem, yağ ve benzeri sıvılardan etkilenmez, yırtılmaya ve yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. PP Tyre etiketin üst yüzeyi PP Opak etikete göre biraz daha kalındır. PP Tyre etiketin bu özellikleri dış ortam şartlarında etiketlemeler için oldukça uygundur. 

Kuşe Tyre etiket, üst yüzeyi kuşe kağıt alt yüzeyi ise ince bir folyo ile desteklenmiş bir yapıya sahiptir. Kuşe Tyre etiket kağıt bazlı olduğu için PP Tyre etikete göre daha esnektir bu nedenle araç lastiklerinin etiketlenmesinde tercih edilmektedir. Kuşe Tyre etiket, PP Tyre etiketin aksine sıvılardan etkilenir ve yırtılmaya karşı dirençli değildir.