Termal Karton

Termal Karton

 

 

Termal karton, farklı gramajlarda veya kalınlıklarda yapışkansız bir yüzü termal niteliğe sahip kağıt bazlı bir etiket türüdür.  Çoğunlukla raf etiketi, fiyat etiketi, giriş bileti, otopark bileti, etkinlik bileti, tiyatro bileti, vb.  olarak kullanılmaktadır. Kalınlığı daha büyük olduğu için yapışkanlı termal etikete oranla daha dayanıklıdır.  Özel ölçülerde baskılı ve baskısız olarak rulo halinde üretilen karton etiket, kolayca koparılabilir perforelidir.  Karton etiketlerde istenirse arkalı önlü her iki yüze de baskı yapılabilmektedir.

 

 

Talep Formu Bize Ulaşın


...
Benzer Ürünler

 Kuşe Karton - Taşıma Bandı 

...
Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...
Yazdırma Seçenekleri

Üretim sonrasında barkod yazıcılar ile ribon kullanılmadan direkt termal olarak yazdırılabilir.

...

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek


Termal Karton Uygulamaları


İletişime Geç

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ÜRÜN BİLGİLERİ
EK ÖZELLİKLER

Termal Karton Etiket

Etiket sektöründe birçok ürün bulunmaktadır Bu ürünlerin paketlenmesi özel firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu paketlerin üzerinde belirli etiketler bulunmaktadır. Bu etiket termal etiket olarak piyasada bulunmaktadır. Genellikle kısa ömürlü ürünlerdedir. Özel yapısı ile sektörler tarafından sürekli olarak tercih edilmektedir. Uygun boyutlar ve ölçülerde yapılmaktadır. Müşteriler tarafından sürekli olarak tercih edilen bir üründür.Bu ürünlerin her birinde ayrı etiketler özel olarak kullanılmaktadır. Mesela, şarküteri ürünleri herkesin yoğun bir şekilde tercih ettiği ürünler arasındadır. Hammaddesi sayesinde paketlerin üzerinde kolayca yapıştırılabilir bir etikettir.

Termal Karton Etiket Çeşitleri

Termal Karton Etiket ürünleri yapışkan özelliği ile, paket ve benzeri ürünlerin üzerine kolayca yapıştırılabilir. Yapışkanı kolayca deforme olmaz ve yapışma özelliğini kaybetmeyen bir yapısı vardır. Yüzeyleri termal lamine ile kaplıdır, kuşe etikete basılarak ürünlere yapıştırılır.

• Dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır, suya, ısıya, neme ve buna benzer dış etmenlerden kolayca etkilenmez. Termal Etiket genellikle raf ömrü çok uzun olan ürünlerde tercih edilemez. Çünkü altı aydan fazla duran bu etiketler, kolaylıkla kararma yapabilirler.

Termal Karton Etiket genellikle fazla duran raf ürünlerin de kullanılmaz.

• Bu etiketlerin baskılı ve baskısız çeşitleri vardır. Baskılı ürünlerinde resim, yazı bulunabilir baskısız ürünlerde ise resim ve yazı bulunmamaktadır. Bu bilgiler sayesinde müşteriler tarafından çok fazla tercih edilmektedir bu yüzden sürekli kullanılan ve üretimi sağlanan bir üründür.

Termal Karton Etiket Fiyatları

• Kullanım alanı genişliğinden dolayı uygun fiyatlıdır.Termal Karton Etiket uygun ölçülerde ve siparişe uygun olarak tasarlanıp müşteriye hitap etmektedir. Bu ürünler firmalar tarafından uygun fiyatlarda sektöre sunulmaktadır. Bütçenizi sarsmayan düşük maliyetli etiket türüdür.  Kuşe Karton