WhatsappTelefon

Silvermat Etiket

Silvermat Etiket

Demirbaş etiketi olarak da malum Silvermat Etiket, yüksek ısıya, soğuğa, suya ve neme dayanıklı, güçlü yapışkanlı plastik bazlı yırtılmaz bir etiket türüdür. Üst yüzeyi ve alt yüzeyi gümüş rengindedir. Silvermat Etiket envanter etiketi, demirbaş etiketi, elektronik ürün etiketi, makine etiketi gibi uzun soluklu etiketlemelerde olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Demirbaş etiketlerinin pürüzsüz bir yüzeyi vardır. Resin ribon ile kolaylıkla baskı alabilirsiniz. Kullandığınız ribbonun cinsine ve kullanım koşullarını sağladığınız takdirde üstündeki baskı uzun zaman uçmadan ilk günkü gibi kalabilmektedir. Demirbaş etiketi denmesindeki bir öteki mana da buradan gelmektedir. Aynen demirbaşlarınız nasıl uzun seneler süresince işlevini görmeye devam ediyorsa, bu etikette onlarla birlikte aynı halde görevini yerine getiriyor.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Üretim sonrasında barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir.

Baskılı ve baskısız olarak üretilen Silvermat Etiket etiketler ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz

Günlük hayatınızda çok sayıda birbirinden farklı renk ve seçeneklerde etiketlere rastlarsınız. Her bir etiket birbirinden farklı şekillerde baskı veya logo içeriklidir, her birinin kullanım alanı ve yapışma özellikleri farklıdır. Piyasada sürekli tercih edilen bir etiket türü olarak bilinen Silvermat Etiket , farklı sektörden ürünlerde kullanılır. Genellikle kitap ve barkod etiketlerinde sürekli kullanımı mevcuttur. Sürekli gelişen teknoloji ile beraber etiket kullanımı da sürekli artmaktadır. Özel olarak üretimi yapılan bu etiketler genellikle, ürün bilgisini vermektedir. Ve ürün satışları kolaylıkla sağlanmaktadır.


Silvermat Etiket Çeşitleri

 1. • Silvermat etiket genellikle mat yapısı ile piyasada çok sayıda tercih edilen bir etiket türüdür. Bu etiket çoğunlukla barkodlarda kullanılır ve listeleme yapılırken çok işe yaramaktadır. Mat yapısı sayesinde silinebilir bir yapıya sahiptir.
 2. • Bu etiketler baskılı ya da baskısız da olabilir. Baskılı ürünlerde logo veya yazı olabilir, diğer türlü olan baskısız etiketlerde logo ve yazı bulunmamaktadır.
 3. • Kendiliğinden yapışma özelliği sayesinde birçok firma tarafından kullanılan silvermat etiket, uygulanan yüzeye sert bir şekilde yapışma özelliği göstermektedir.
 4. • Kuvvetli yapışkan türü vardır. Yapışkan sağlayan tutkal, özel olarak üretilmiştir.
 5. • Dış etmenlerden ve etkilerden korunmalıdır, ancak uzun ömürlü yapısı ile yıllarca raflarınızda bu Silvermat Etiket ürününü bulundurabilirsiniz.
 6. • Güneş ışığına ve doğrudan ısıya maruz bırakılmamalıdır. Aksi takdirde etiket dış yüzeyi deforme olabilir.
 7. • Bez yüzeylerde, pürüzsüz yüzeylerde, yapışma özelliği vardır.
 8. • İstenilen ölçülerde ve renklerde basımı, basım firmaları tarafından barkod makinelerinde yapılmaktadır. Rulo halinde yapışkanlar olarak bilinirler.
 9. • Silvermat etiket soğuğa ve sıcağa dayanıklı yapısı sayesinde sürekli tercih edilmektedir.
 10. • Bu etiketler müdahale edildiğinde çabucak yırtılmazlar.
 11. • Demirbaş ürünlerinde çok sayıda silvermat etiket kullanılmaktadır.
 12. • Etiketlerde ürün barkod bilgisi, ürünün seri numarası bulunmaktadır. Ürüne bağlı olarak resim veya yazı da olabilir.


Silvermat Etiket Fiyatları

 Etiketler uygun olarak istenilen boyut ve ebatlar da tasarlanıp, firmalar tarafından gönderimi uygun fiyatlar doğrultusunda gönderilmektedir. Sürekli tercih edilen Silvermat Etiket müşterilerin her zaman seçimi olmuştur, kullanan işletme sahipleri etiketlerden memnun kalmaktadırlar. Silvermat etiket fiyatları için firmalardan teklif istemeyi unutmayın. PP Metalize Etiket

Silvermat etiket, Polyester plastikten üretilmiş rulo etiket çeşididir. Alt ve üst yüzeyi gümüş metalik renkte olan Silvermat etiket, benzer bir etiket olan metalize etikete göre daha kalın ve yüzeyi mattır. Su, nem, yağ, alkol ve benzeri sıvılara karşı dayanıklı bir etiket türüdür. Silvermat etiket, kalın polyester özelliği sayesinde yırtılmaya ve yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Sıcak ve soğuk ortamlara karşı dayanıklıdır, esneme yapmaz.

Silvermat etiket, sıvı ve dış etmenlere karşı dayanıklılığı ve kuvvetli yapışma özelliği ile elektronik ürünlerde, metal yüzeylerde tercih edilmektedir. Silvermat etiket demirbaş etiketleme çözümlerinde de sıklıkla kullanıldığı için demirbaş etiketi olarak da bilinir.

 

Silvermat etiket, üst yüzey görüntüsü ve dokusundaki çekicilik nedeniyle ile kozmetik ürünleri ve sporcu içecekleri ürünlerinde de tercih edilmektedir.

Silvermat etiket fiyatları, etiket ölçüleri, sipariş miktarı ve baskı renk sayısına göre değişmektedir. Silvermat etiketlerde üretim miktarı arttıkça birim fiyatta maliyet avantajı sağlar. Dilerseniz seri numara, barkod veya Qr kod baskılı olarak serilendirilmiş yazılı halde üretim yapılabilir. İstenilen ölçü ve adetlerde en uygun maliyetli Silvermat etiket üretimi için Note Etiket’le irtibata geçebilirsiniz.

Silvermat etiket baskılı veya baskısız olarak üretilir, üretildikten sonra barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir. İsteğe bağlı olarak üretim esnasında her bir etikette ayrı bir veri, seri numara veya barkod basılabilir.