Rulo Etiket

Rulo etiketler, birçok sektörde ürünlerin birbirinden ayrılmasını sağlayan plastik ya da kâğıt bazlı yardımcılardır. Barkod yazıcılarımızda rulo bobin halinde imal edilen rulo etiketler; ürünlerinizin üretim, son kullanma tarihi, özellikleri, fiyat bilgisi gibi detayları müşterilerinize bildirmede önemli rol oynarlar.


Rulo Etiket Çeşitleri

Kağıt Etiketler

Kuşe Etiket, Termal Etiket, Vellum Etiket Diğer Kağıt Etiketler

Plastik Etiketler

PP Opak Etiket, Şeffaf Etiket, PE Opak Etiket, Diğer Plastik Etiketler

Karton Etiketler

Termal Karton, Kuşe Karton, Giriş Bileti, Raf Etiketleri.

Etiket Çeşitleri

LTyre Etiket, Sürsajlı Etiket, Metalize Etiket, Diğer Etiket Çeşitleri

Günümüzde ürünlerin paketlenmesi, ambalajlanması kadar doğru şekilde etiketlenmesi de elzem bir hal almıştır. Ambalajı eskimiş doğru şekilde paketlenmemiş ürünler kadar, hatalı ya da eksik etiketli ürünler de tüketicilerin gözünde ayıplı mal izlenimi yaratabilmektedir. Bu noktada ürün etiketleme işlemi satıcılar tarafından sıkça göz ardı edilmektedir.  Unutmamak gerekir ki bir ürünün müşteriler tarafından ön değerlendirmesi çoğunlukla ambalaj ve ürün bilgisi içeren etiketler aracılığıyla olmaktadır. Göz alıcı bir paketleme, ambalajlamayla dikkati çekilen tüketicilerin bundan sonra incelediği ilk detay ürünün kendine has özellikleri ve fiyat bilgisidir. Dolayısıyla bir ürünün barkodlama, etiketleme işlemi o ürünün pazarlanmasında büyük öneme sahiptir. Peki ürünlerin etiketlenmesi işleminde dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir? Öncelikle bilinmesi gereken birinci unsur, her ürüne aynı malzeme ve tipten etiket seçimi yapılamayacağıdır. Her ürünün raf ömrü ve saklama koşulları farklılık göstermektedir. Bu nedenle seçilecek etiketin bu koşullarla uyumlu olması gerekir. Ürünlere etiket seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise ürünün çeşididir. Farklı ürünler için farklı etiketler bulunmaktadır. Bu konuda fikir sahibi olabilmek için sitemizde bulunan etiket çeşitleri başlığımıza göz atabilirsiniz. Tüm bunların yanında etiketleme işlemi herhangi bir işin sistematik ve düzenli hale getirilmesi hususunda da kullanılmaktadır. İster mal stoklama, ister mal sayımı, ister ürün satışı olsun; üretimden pazarlamaya kadar birçok alanda rulo etiket ihtiyacı doğmaktadır.

 

Note Etiket olarak 12 yıllık sektörel deneyimimiz, alanında uzman ekip kadromuz, ilkelerinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen kurumsal kimliğimizle onlarca farklı sektör kolundan müşterilerimize baskılı ve baskısız rulo etiket üretim ve satışını yapmaktayız. Kuşe, termal, vellum, kuşe tyre, kuşe gold, metalize kuşe, kuşe sürsajlı kâğıt bazlı etiketlerimiz; PP opak, PE opak, PP tyre, PP termal, şeffaf, silvermat, metalize, kırılgan, poliart  plastik  bazlı etiketlerimiz ve termal, kuşe, taşıma karton etiketlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstediğiniz tür ve boyutta kaliteli hammaddeden imal edilen rulo etiketlerimiz, uygun fiyatlarımızla bu alandaki her türlü ihtiyacınıza cevap vermeye hazırız.

Sektörünüz ve ürününüz ne olursa olsun müşteri tarafından ilk dikkat çeken üzerindeki etikettir.  Ürünlerinizin raf ömrü boyunca markanızı ve şirketinizi en iyi şekilde temsil edecek kaliteli etiket kullanılması oldukça önemlidir. Bunun için etiket hammaddesi, yapışkan türü ve baskı kalitesi ön plana çıkmaktadır. Ürün, ambalajı ve sunum koşullarına göre kağıt veya plastik bazlı etiket hammaddelerinden birini tercih etmemiz gerekmektedir. Etiketin yapışacağı zemine ve ortam şartlarına uygun doğru tutkal türünü seçmek raf ömrü boyunca etiketin en iyi tutunmasını sağlar, istenmeyen durumların önüne geçilmiş olur. Sipariş miktarı ve etiket özelliğine göre Letterpres, Digital ve Flekso baskı seçeneklerinden sizin için en uygun olanı belirleyip, kaliteli baskı, canlı renkler ile etiketinizin en iyi görünmesi için çalışırız. İstenirse etiket üzerinde, yaldız, selefon, lak gibi ekstra uygulamalar, daha dikkat çekici görünmesini sağlayacaktır. İstediğiniz ölçü ve adetlerde ürününüze uygun etiket ve baskı seçenekleri ile sizlere hizmet vermek için tanışmaktan memnuniyet duyacağız. Üretim