WhatsappTelefon
PP Termal Etiket
PP Termal Etiket

PP termal etiketler polipropilen malzemeden yapılmış olup, termal üst yüzey özelliği sayesinde  ribon ihtiyacı olmadan barkod yazıcılarda termal baskı yöntemiyle yazdırılabilen plastik etiket çeşitlerinden biridir.  PP Termal etiketler genellikle üretildikten sonra, barkod ürün barkodları, fiyatları, tarihlerveya diğer değişken bilgilerin basılması için tercih edilir.  PP Termal etiket plastik olduğu için dış ortam şartlarına dayanıklı ve yırtılmazdır, neme ve suya dayanıklı olması özellikle soğuk zincir ürünlerde tercih edilmesini sağlar. Ribon kullanılmadan yazdırılabildiği için maliyet avantajı sağlar. Termal transfer baskı yöntemi, ısıtılan baskı kafasının etiket üzerindeki termal kaplamayı ısıtarak mürekkebin aktarılmasını sağladığı bir baskı yöntemidir. PP termal etiket, yüksek kaliteli baskı sonuçları veren, dayanıklı ve uzun ömürlü bir etiket çözümüdür. PP Termal etiket, baskılı ve baskısız olarak istenilen ölçülerde üretilebilmektedir.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Üretim sonrasında barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir.

Baskılı ve baskısız olarak üretilen PE Etiket etiketler ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz

PP Termal Etiket

Kimya sektöründe üretilen polipropilen , kullanımı çok yaygın olan termoplâstik bir malzemedir. Bu ürün etiket malzemelerinde de kullanılmaktadır. Plâstik olan bu madde dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Birçok etiket çeşidi bu malzemeden yapılmıştır. Bunlardan biriside pp termal etiket çeşididir. Bu etiket plâstik yapıya sahip olan dayanıklı ve çok sayıda tercih edilen etiket türüdür. Bu ürün termal özellikli lamine malzemenin plastik malzeme üzerine yapıştırılması ile oluşan etiket türüdür. Pp termal etiket üretim sektöründe çok fazla sayıda rağbet görmektedir. Ve birçok firma tarafından sürekli tercih edilmektedir.


PP Termal Etiket Çeşitleri

  1. • Uzun süreli kullanımlar için oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan PP Termal Etiket, farklı desenlerde ve ölçülerde piyasaya sunulmaktadır. Oldukça dayanıklı malzemeden yapılmıştır.
  2. • Dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır, örneğin su, ısı, ışık, alkol ve buna benzer dış etkilere karşı yıpranma göstermez. Termal yapıda olduğundan ısıyı ve ışığı iletiler.
  3. • PP Termal Etiket kendi arasında çeşitlere ayrılır, baskılı veya baskısız olabilir. Baskılı etiketler de resim ve logo bulunabilir.
  4. • Baskısız olanlarında resim veya logo bulunmaz.
  5. • Özel yapışkan malzeme kullanılarak yapılan pp termal etiket üretilen ürün özelliğine bağlı olarak, istenilen şekilde, ürüne özgü bir şekilde üretilirler.
  6. • Genellikle çuvallar, gıda sektörü ürünlerinde çok sayıda kullanılmaktadır.
  7. • Su geçirmeyen yapısı sayesinde, uzun süre ürünlerin üzerinde kullanılır.
  8. • Örneğin bakliyat çuvallarında çok sayıda kullanımını olan pp termal etiket üzerinde barkod numarası, seri numarası, üretim ve son kullanma tarihleri, ürün ismi, varsa ürün reklamı, ürün fiyat bilgisi, ürünün saklama koşulları, ürünün kullanılması, kaç kilogram olduğu, üretildiği ülke veya şehir, içindeki bileşenler yer almaktadır.
  9. • Aynı şekilde bu etiketleri hayvansal yem çuvallarında da görmeniz mümkündür. Bu şekilde hem bilgi sahibi olabilirsiniz hem de ürünleri rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.


PP Termal Etiket Fiyatları

 Pp termal etiket istenilen ölçülerde ve boyutlarda sipariş sayısına göre uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu etiketler sürekli olarak tercih edilen, müşteri memnuniyetini her zaman sağlayan özel etiketlerdir. PP Termal Etiket fiyatları istenilen özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Şeffaf Etiket