WhatsappTelefon

PP Opak Etiket

PP Opak Etiket

PP Opak etiket, sıcaklık, ışık, su, rutubet gibi dış ortam şartlarına dayanıklı yırtılmaz bir plastik bazlı bir etiket türüdür. PP Opak etiketin zemini beyaz, yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır. PE (Polietilen/Polyetilen) Etikete oranlara daha dayanıklıdır. BOPP etiket olarak da bilinen PP (Polipropilen/ Polypropylene) etiket derhal derhal her sektörde yoğun olarak kullanılmakla beraber, özellikle, kimyasal, kozmetik, deva, içecek ve besin sektörlerinde tercih edilmektedir.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Üretim sonrasında barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir.

Baskılı ve baskısız olarak üretilen PP Metalize etiketler ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz

PP Opak etiket, Polipropilen plastikten üretilmiş bir rulo etiket çeşididir. Kağıt etiketlere göre oldukça dayanıklıdır. PP Opak etiket su, nem, yağ gibi sıvılardan etkilenmez, yırtılmaya ve yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde dış ortam şartlarındaki etiketlemelerde ve sıvıyla teması olan ambalajların etiketlemelerinde en uygun etiket seçeneğidir. Baskılı ve baskısız olarak istenilen ölçülerde üretilebilen PP opak etiket, kimya, madeni yağ, kozmetik, hijyen, ilaç, tarım ilaçları, içecek ve süt ürünleri gibi birçok sektörde tercih edilmektedir.

PP Opak etiketin kullanım alanları ve yapıştırılacak yüzeye göre özel olarak hazırlanmış farklı tutkal seçenekleri mevcuttur. Sert yapıya sahip olan PP Opak etiket, güneş ve ışığa maruz kaldığında esnemez.

PP Opak etiket, rulodan ruloya baskı yapan özel etiket baskı makinalarında baskılı ve baskısız olarak üretilir. Baskı yapılırken aynı zamanda istenilen ölçü ve şekillerde kesimi yapılır.

PP opak etiketin parlak yüzeyine yapılan kaliteli baskı renklerin canlı ve parlak görünmesini sağlar. Kaliteli malzeme ve baskı ile üretilen PP Opak etiket, ürünü ön plana çıkarır, cazibesini artırır.

PP Opak etiketler, ihtiyaca göre üretimden sonra barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir.

PP Opak etiket fiyatları, tutkal türü, etiket ölçüleri, sipariş miktarı ve baskı renk sayısına göre değişmektedir. Rulo etiket üretimindeki sabit maliyetler nedeniyle PP Opak etiketlerde üretim miktarı arttıkça birim fiyat düşmektedir, bu nedenle birkaç aylık tüketimi dikkate almak maliyet avantajı sağlar. İstenilen ölçü ve adetlerde en uygun maliyetli PP Opak etiket üretimi için Note Etiket’le irtibata geçebilirsiniz.