PP Opak Etiket

PP Opak Etiket

 

 

PP Opak etiket, sıcaklık, ışık, su, rutubet gibi dış ortam şartlarına dayanıklı yırtılmaz bir plastik bazlı bir etiket türüdür. PP Opak etiketin zemini beyaz, yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır. PE (Polietilen/Polyetilen) Etikete oranlara daha dayanıklıdır.  BOPP etiket olarak da bilinen PP (Polipropilen/ Polypropylene) etiket derhal derhal her sektörde yoğun olarak kullanılmakla beraber, özellikle, kimyasal, kozmetik, deva, içecek ve besin sektörlerinde tercih edilmektedir.

 

Talep Formu Bize Ulaşın


...
Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...
Yazdırma Seçenekleri

Üretim sonrasında barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir.

...

Baskılı ve baskısız olarak üretilen PP Metalize etiketler ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz


PP Opak Etiket Uygulamaları


İletişime Geç

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ÜRÜN BİLGİLERİ
EK ÖZELLİKLER

PP Opak Etiket

Tüketiciler ürün tercih ederken çoğunlukla kaliteli ve gösterişli olmasına dikkat ederler. Ürünün reklamı ne kadar iyi olursa o ürün raflarda her zaman satışa sunulur ve satışı gerçekleşir. Ürün kendi içinde özelliklerini ve bilgilerini doğru taşırsa, ayrıca güzel görsel etiketlere sahip olursa müşteri direk o ürüne yönelim sağlar. Bu görselleri içeren etiketlere pp opak etiketler de denilmektedir. Farklı bir çeşit etiket yapısına sahiptir. Üreticiler tarafından sürekli kullanılmakta olan bu etiket uzun süreli raf ömürleri ile de yoğun talep görmektedirler.

PP Opak Etiketler ve Çeşitleri

  1. • Renkli ve parlak yapıları olan bu tür etiketler kendi aralarında da baskılı ve baskısız olarak ikiye ayrılmaktadır.
  2. • Baskılı PP Opak Etiketler genellikle renkli ve baskı işleminden geçen özel kağıtlarla yapışkan malzeme olarak piyasaya sunulmaktadır. Örneğin, marketlerde özellikle bayanların çok tercih ettiği temizlik malzemelerine değinecek olursak, bu malzemelerin üzerinde her bir temizlik için farklı özellikte ve kullanım yerine uygun özel kâğıda basılmış etiketler bulunmaktadır.
  3. • Bu etiketler ile temizlik malzemelerinin nerelerde kullanıldığı, sağlık açısından zararları, markası, barkod kodu, kullanım şartları, güvenlik işaretleri ve buna benzer her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.
  4. PP Opak Etiketler genellikle mat , şeffaf ve opak olabilirler. Burada opak etiketlerden bahsedeceğiz. Yapısal olarak pp denildiğinde polipropilen olarak piyasada geçen etiket çeşididir. Kimyasal ve fiziksel yapıları özel olarak farklıdır.
  5. • Kolaylıkla deforme olmaz, dış etkilerden çabuk etkilenmez. Yapıştığı yüzeyi pürüzsüz olarak kaplar ve çabuk yapıştığı için kolay kolay sökülmez. Yapışkanı kuvvetlidir.
  6. • Parlak ve kaygan yapıya sahiptir bu yüzden parlak yapısından dolayı fazla aydınlık ortamlarda kullanılmaz bunun nedeni okuma zorluğu yaratabilir.
  7. • PP opak etiketler kimya ve kozmetik, temizlik sektöründe çok sayıda kullanılmaktadır.

PP Opak Etiketler ve Fiyatları

  1. • Firma ve benzeri yerlerde üretimi devam eden bu etiketler uygun fiyatlarda müşteriye sunulmaktadır. Koli veya çoklu gönderim ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
  2. • Uygun fiyatlar veren firmalar op opak etiketler sayesinde hem üretici hem de tüketiciye hitap etmektedir. Pp opak etiket fiyatları uygun ve ulaşılabilirdir. PE Opak Etiket