Plastik Etiketler

Fransızca “etiquette” kelimesinden dilimize geçen etiket sözcüğü basitçe; çeşitli ürün ya da nesnelerin özelliklerini üzerlerinde yer alan rakam, sembol ve harflerle ifade eden bilgilendirici şeritlerdir demek doğru olacaktır. Gıda ürünlerinden, tekstil ürünlerine birçok farklı sektörde çeşitli ürünlerde kullanılan etiketler kendi içinde de farklı türlere ayrılmaktadırlar. Plastik etiketler bu türlerden biridir. Adından da kolaylıkla anlaşılacağı üzere plastik etiketler plastik bazlı hammaddeden imal edilen ürünlerdir.

Diğer etiket türlerine göre ısıya, ışığa, sıvıya, alkole ve basınca daha dayanıklı olmaları plastik etiketlerin birçok alanda rağbet görmesine sebep olmaktadır. Kâğıt etiketlerin yırtılabilir formda olmalarına zıt olarak plastik etiketler kuvvet uygulandığında esneme ve uzama gibi özelliklere sahiptirler. Plastik etiketlerin diğer etiketlere göre dezavantajı sayılabilecek özelliği bu dayanıklı yapılarının bir yan ürünü olarak doğada bozulma sürelerinin çok uzun olmasıdır. Bazı plastik etiketlerin geri dönüşümünün mümkün olmadığı da hesaba katıldığında çevre kirliliği açısından gereksiz ve yanlış kullanımlar çevre kirliliği konusunda tehdit oluşturabilmektedir. Bu nedenle Note Etiket ailesi olarak siz değerli müşterilerimize etiket rehberimizle ürününüzün özelliklerine uygun etiket seçimi konusunda yol göstermekteyiz. Plastik etiketler de kendi içlerinde kullanım alanları ve beklenen performansa göre çeşitlilik göstermektedir. Polietilen (polyetilen) ya da polipropilen (polypropylene) özellikteki hammaddeden üretilen plastik etiketlerin; PP opak etiket, PE opak etiket, PP tyre etiket, PP termal etiket, şeffaf etiket, silvermat etiket, metalize etiket, kırılgan etiket, poliart etiket gibi farklı farklı modelleri sitemizde bulunmaktadır. Sizler de sektörel ihtiyaçlarınız ve ürün özelliklerinize uygun plastik etiket modelleri hakkında bilgi alabilir, istediğiniz ebatlarda ve adette siparişini gerçekleştirebilirsiniz. Plastik etiketlerin ısı, ışık, sıvı ve basınca dayanıklı yapıları sayesinde uzun raf ömrüne sahip ürünlerle kullanımı, istenen performansı karşılamaktadır. Barkod yazıcılarımızda talep ettiğiniz ölçü ve özelliklerdeki plastik etiket modellerini elimizden gelen en kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Unutmamak gerekir ki etiketler yalnızca ürünler hakkında değil ürün sahibi firma ve şirketler hakkında da bir izlenim bırakmaktadır. Bunun farkında olarak kurumsal imajınızı ve özgünlüğünüzü yansıtacak etiket tasarımlarını seri üretim ve uygun fiyatlarla kapınıza taşımaktayız.

Plastik etiketler de kendi içlerinde kullanım alanları ve beklenen performansa göre çeşitlilik göstermektedir. Polietilen (polyetilen) ya da polipropilen (polypropylene) özellikteki hammaddeden üretilen plastik etiketlerin; PP opak etiket, PE opak etiket, PP tyre etiket, PP termal etiket, şeffaf etiket, silvermat etiket, metalize etiket, kırılgan etiket, poliart etiket gibi farklı farklı modelleri sitemizde bulunmaktadır.

Sizler de sektörel ihtiyaçlarınız ve ürün özelliklerinize uygun plastik etiket modelleri hakkında bilgi alabilir, istediğiniz ebatlarda ve adette siparişini gerçekleştirebilirsiniz. Plastik etiketlerin ısı, ışık, sıvı ve basınca dayanıklı yapıları sayesinde uzun raf ömrüne sahip ürünlerle kullanımı, istenen performansı karşılamaktadır. Barkod yazıcılarımızda talep ettiğiniz ölçü ve özelliklerdeki plastik etiket modellerini elimizden gelen en kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Unutmamak gerekir ki etiketler yalnızca ürünler hakkında değil ürün sahibi firma ve şirketler hakkında da bir izlenim bırakmaktadır. Bunun farkında olarak kurumsal imajınızı ve özgünlüğünüzü yansıtacak etiket tasarımlarını seri üretim ve uygun fiyatlarla kapınıza taşımaktayız.


Plastik Etiket Çeşitleri

"İhtiyacınıza uygun plastik etiket seçenekleri"


PP Opak Etiket

PE Opak Etiket

PP Tyre Etiket

PP Termal Etiket

Şeffaf Etiket

Silvermat Etiket

Metalize Etiket

Kırılgan Etiket

Poliart Etiket

Önceki Sayfa