WhatsappTelefon

PE Opak Etiket

PE Opak Etiket

PE opak etiket su, ışık,  nem gibi iç ve dış ortam şartlarına dayanıklı olan plastik bazlı etiket grubundadır. PP grubuna nazaran daha elastiki bir malzeme olduğu için kavisli yüzeylerde tercih edilir. Akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunan PE opak etiketler, genellikle kozmetik ve kimya sektörleri tarafından kullanılır. PE opak etiketler aynı zamanda geri dönüştürülebilir özellikleri ile de öne çıkar. Bu sayede, atıkların azaltılması ve doğaya daha az zarar verilmesi sağlanır. Ayrıca mat yüzeyi sayesinde baskı renkleri daha canlı ve net görünür. Bu da ürünlerin raflarda daha dikkat çekici olmasını sağlar. İstenilen ölçüde baskılı ve baskısız olarak üretilebilen PE Opak etiketler, istenirse barkoda yazıcılarda ribon ile yazdırılabilir.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Üretim sonrasında barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir.

Baskılı ve baskısız olarak üretilen PE Etiket etiketler ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz

PE Etiket, Polietilen plastikten üretilmiş bir rulo etiket çeşididir. Su, nem, yağ gibi sıvılara dayanıklıdır. PP Opak etikete göre daha esnek bir yapıya sahip olması nedeniyle oval ve şekilli ambalajlarda sıklıkla tercih edilir. Dış ortam şartlarına ve yıpranmaya dayanıklı olan PE Etiketin esneklik özelliği nedeniyle yırtılma direnci düşüktür.

PE Etiket, plastik yapısı ve sıvıya dayanımı özelliği nedeniyle sıvı ürünlerin etiketlenmesinde çokca tercih edilmektedir. Pe Etiket esnekliği sayesinde, özellikle kavisli, oval ve şekilli ambalajlarda oldukça iyi yapışır. Bidon etiketi, süt etiketi, madeni yağ etiketi, yoğurt etiketi ve kimyasal ürün etiketleri gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Pe Opak etiket fiyatları, tutkal türü, etiket ölçüleri, sipariş miktarı ve baskı renk sayısına göre değişmektedir. PE Opak etiketlerde üretim miktarı arttıkça birim fiyat düşmektedir, bu nedenle birkaç aylık tüketimi dikkate almak maliyet avantajı sağlar. İstenilen ölçü ve adetlerde en uygun maliyetli PE Opak etiket üretimi için Note Etiket’le irtibata geçebilirsiniz.