WhatsappTelefon
Meyve Etiketi
Meyve Etiketi

Meyvelerin üzerine yapıştırılan etiketler genellikle ürün resmi, üretim tarihi, son tüketim tarihi, menşei, şirket ismi, şirket logosu veya ürünün niteliği hakkında bilgi içerir. Meyve etiketleri, Kuşe ve PP opak malzemelerden özel baskılı olarak üretilir. Kuşe malzeme, parlak yüzeyi ile dikkat çekerken PP opak malzeme plastik özelliği  nedeniyle su ve neme karşı daha dayanıklıdır.Özellikle organik ve doğal gıda ürünlerinde kullanılan Meyve etiketi marka bilinirliği ve ürün kalitesini yansıt. Yeni nesil dijital baskı teknolojisi ile kaliteli ve canlı renkler elde edilebildiği için hem görsel olarak cazip hem de bilgilendirici meyve etiketleri tasarlanabilir.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Meyve Etiketi

Meyve ürünleri herkes tarafından sürekli tercih edilmektedir ve meyveler sevilen gıdalar arasındadır. Her meyvenin kendine özgü özelliği, rengi, tadı, kokusu ve faydalı olduğu yerler farklıdır. Artık günümüzde çok organik yapıda meyve kalmadığından, tüketiciler de organik meyveleri talep etmektedirler. Ürünler özel olarak tasarlanıp müşteriye hitap etmektedir, bunlar özel yapılardan meydana gelen Meyve Etiketi ile ürünlere yapıştırılır. Ürünler üzerinde genellikle nün, büyük ya da ufuk olabilmektedirler. Bu etiketler ürün özellikleri ve fiyat bilgisine sahip olmanızı sağlayacaktır. Piyasada diğer etiket türlerine göre çok fazla tercih edilmektedir.


Meyve Etiketi Çeşitleri

 1. • Meyve etiketi genellikle parlak yapıda veya mat yapıda olabilmektedir. Ufak bir görsele sahip olan bu etiketler tekli ürünlerde çok fazla sayıda tercih edilmektedir, bu yüzden sürekli kullanılan ve üretimi sağlanan bir üründür.
 2. • Bu etiketler, istenilen renk ve çeşitlerde olup, özel olarak tasarlanıp müşteriye hitap etmektedir.
 3. • Genellikle kendiliğinden yapışma özelliği olan meyve etiketi, kuvvetli yapışkan özelliğine sahip yapıştırıcılar ile yapışmazlar, ancak ürün üzerinden de kolay bir şekilde çıkma özelliği yoktur.
 4. • Bu etiketler, belirlenen uygun ölçüler ve boyutlarda, istenilen ürün görseli ile basılıp, meyvelerin üzerine yapıştırılarak, tezgahlarda yerini almaktadır.
 5. • Meyve Etiketi etiket çeşitleri içerisinden, çoğunlukla kuşe etiket çeşidi ile üretilip basılmaktadır.
 6. • Tek sefer kullanım özelliğine sahiptirler. Dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır ve çok tercih edilen bir etiket çeşididir.
 7. • Ürün üzerinde güzel görünüme sahip, ilgi çekici özellikte olması müşteriye hitap şeklini arttırmaktadır.
 8. • Meyve etiketi üzerinde, ürüne ait görsel, ürünün doğal veya sera ya da tarlada üretildiğini gösteren yazılar ve resimler bulunmaktadır. Ürün üzerinde isteğe bağlı olarak barkod etiketi de bulunmaktadır.
 9. • Paketle satılan meyvelerde de özel paket etiketleri bulunmaktadır. Bu etiketlerde sürekli olarak piyasada çok fazla olarak üretildiğinden, sürekli kullanımı mevcuttur.


Meyve Etiketi Fiyatları

 1. • Meyve Etiketi üzerinde bulunan, bu etiket çeşitleri tüketim sektöründe hızla yayılmıştır.
 2. • İstenilen ölçülerde ve renklerde basımı yapılmaktadır ve piyasada uygun fiyatlar ile müşteriye sunulmaktadır. Bütçenizi sarsmayan uygun etiket türüdür. Kolay ve kullanışlı bir üründür. Kargo Etiketi