Metalize Kuşe Etiket

Metalize Kuşe Etiket

 


Metalize kuşe etiket, üst yüzeyi gümüş/silver veya altın/gold renklerinde folyo ile kaplı kağıt bazlı etiket türüdür. Üzerine baskı yapıldığında renkler daha parlak ve canlı görünür.  Gümüş renkli olan Metalize Kuşe Etiket, altın renkli olan için Gold Kuşe Etiket olarak da adlandırılmaktadır.  Üst yüzeyi Kuşe etikete su, nem, yağ benzer biçimde sıvılara daha dayanıklıdır.  

 

 

Talep Formu Bize Ulaşın


...
Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...
Yazdırma Seçenekleri

Üretim sonrasında barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir.

...

Baskılı ve baskısız olarak üretilen PP Metalize etiketler ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz


Metalize Kuşe Etiket Uygulamaları


İletişime Geç

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ÜRÜN BİLGİLERİ
EK ÖZELLİKLER

METALİZE ETİKET

Günümüzde etiket çeşitliliği her geçen gün artmaktadır. Üretim ve tüketime dayalı olarak bu tür etiketlerin kullanımı sürekli devam etmektedir. İnşaat sektörlerinde kullanılan araç ve aletlerde de bu malzemeleri rastlayabilirsiniz. Örneğin manliftlerden bahsedersek manliftler, yükseltme platformları olarak geçmektedir. Manliftelerin üzerinde gerekli bilgilendirme yazıları, levhaları bulunmaktadır. Bu bilgiler de manlift kullanım alanları, markası, özellikleri, güvenlik işaretleri gibi bilgilendirme etiketleri mevcuttur. Bu etiketler Metalize Kuşe Etiket olarak kullanılmaktadır.

Metalize Etiket Çeşitleri

 1.  Bu etiketlerin gümüş renklisi ve altın renkli şekilde çeşitleri bulunmaktadır.
 2.  Gümüş renkli etiketler genellikle metalize renktedir, parlak metal görünüme sahiptirler.
 3.  Yapışkan özelliği sayesinde kolayca yapıştırılacaktır. Bunun dışında dış etmenlere karşı oldukça dayanıklılığa sahiptir.
 4.  Bir diğer Metalize Etiket çeşidi ise altın renkli etiket çeşitleridir, bunlar altınımsı görünüme sahip olup kısaca gold etiket de denilmektedir. Bu etiket türleri de hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Dış etmenlere karşı dayanıklıdırlar. Kaygan ve parlak yapısı ile uygun yerlerde kullanılarak kolayca silinebilirler.
 5.  Kısaca folyo kaplı kağıtlardan meydana getirilip, özel olarak üretimleri yapılır.
 6.  Yağ, şu, nem ve buna benzer dış etmenlerden kolayca etkilenmezler.
 7.  Özel yazıcılarla yazdırılıp, piyasada satışı ve kullanımı gerçekleştirilir. Metalize etiket kullanan müşteriler ve tüketiciler bu üründen oldukça memnundurlar.
 8.  Daha öncede kullanım alanlarından söz etmiştik. Kullanım alanları oldukça geniş ve müşteri talebi çok olan bir üründür.

 Metalize Etiket Çeşitleri genellikle iki ayrılmaktadır.

Metalik renkte ve altın yaldızlı renkte olmak üzere. Metalize etiketler genellikle plastik yüzeylere yapıştırır ve ısıya dayanıksızdır. Isıya daynıksız yüzeylerde kullanılır. Metalize etiket çeşitleri

 1.  Baskılı Etiket
 2.  Baskısız Etiket
 3.  Rulo Etiket
 4.  Özel Kesim olmak üzere çeşitleri vardır.

Metalize Etiket Fiyatları

 1.  Bu etiketler kullanıcılar tarafından çok talep edilen bir etiket çeşididir.
 2.  Metalize Etiket Fiyatları müşterilere uygun teklifler vererek müşteri memnuniyetini sürekli sağlamaktadır.
 3.  Uygun renk ve seçenekte belirli özelliklere sahip bu ürünler uygun fiyatlarda tüketim sektörüne sunulmaktadır.
 4.  Bütçenizi sarsmayan uygun fiyatlar veren firmalar ile çalışabilirsiniz. Bu firmalar sizler uygun fiyat teklifi vererek müşteri memnuniyetini her zaman sağlamaya devam etmektedir.
 5.  Tüketici ve üreticiler tarafından memnuniyetlerle kullanılan Metalize Kuşe Etiket her zaman tercih edilmeye devam etmektedir. Kuşe Sürsajlı Etiket