WhatsappTelefon

PP Metalize Etiket

PP Metalize Etiket

PP Metalize etiket, Metalize kuşu etiket, üst yüzeyi gümüş/silver veya altın/gold renklerinde folyo ile kaplı kağıt bazlı etiket türüdür. Üzerine baskı yapıldığında renkler daha parlak ve canlı görünür. Gümüş renkli olan Metalize Kuşe Etiket, altın renkli olan için Gold Kuşe Etiket olarak da adlandırılmaktadır. Üst yüzeyi Kuşe etikete su, nem, yağ benzer biçimde sıvılara daha dayanıklıdır.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Üretim sonrasında barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir.

Baskılı ve baskısız olarak üretilen PP Metalize etiketler ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz

Metalize üst yüzeye sahip kağıt ve plastik bazlı etiketler parlak renkler ve göz alıcı görüntü sağlar. Metalize etiketlerle iyi bir tasarım ve kaliteli bir baskı ile ürününüzü rakipler arasında ön plana çıkarın, lüks görünmesini sağlar. PP Metalize etiketler, yırtılmaya karşı mukavemetli su, nem ve yağ gibi dış etmenlere dayanıklıdır. Metalize etiketler üzerine yapılacak baskılarda grafik çalışmaları oldukça önemlidir. Yapılacak çalışmada metalize etiket üzerinde hangi renklerin ve alanların parlayacağının doğru belirlenmesi gerekmektedir. Metalize etiketin tasarım aşamasında parlak yüzeyi baskısız olarak bırakmak görselliği artırıcı etki sağlar. Metalize etiketin üst yüzeyindeki parlaklık, baskı renklerinin farklı görünmesine neden olur, bu nedenle tasarıma göre renklerin istenildiği gibi doğru görünmesi için üretim esnasında altlarına beyaz bir baskı yapılması gerekir.

Metalize etiketler plastik PP metalize etiket veya kağıt bazlı Kuşe Metalize etiket şeklinde olabilir. Her iki metalize etiket türünün yüzeyinde de gümüş ve altın rengi seçeneği mevcuttur. En çok tercih edilen türü PP Metalize etiketlerdir. Her iki etiket türünde de baskı sonrası ortaya çıkan görüntü ve parlaklık aynı sonucu verir.

Metalize etiket fiyatları, etiketin çeşidi, etiket ölçüleri, sipariş miktarı ve baskı renk sayısına göre değişmektedir. Rulo etiket üretiminde oluşan sabit maliyetler nedeniyle metalize etikette de üretim miktarı arttıkça birim fiyat düşmektedir. Az adetli siparişlerde sabit maliyetleri minimuma indirmek için digital baskı en uygun çözüm olacaktır.