Kuşe Tyre Etiket

Kuşe Tyre Etiket

 

Kuşe Tyre (Fastyre) etiketi, metal, kauçuk, kumaş ve öteki pürüzlü yüzeylerde daha iyi tutunması için özel olarak üretilmiş kağıt bazlı bir etiket türüdür. Alüminyum folyo üzerinde kuşe kağıt kaplanmış güçlü yapışkanlı bir etikettir. Kuşe Tyre etiket, daha çok otomotiv lastiklerinde yoğun olarak kullanıldığı için Lastik Etiketi olarak da bilinmektedir.

 

 

Talep Formu Bize Ulaşın


...
Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...
Yazdırma Seçenekleri

Üretim sonrasında barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir.

...

Baskılı ve baskısız olarak üretilen PP Metalize etiketler ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz


Kuşe Tyre Etiket Uygulamaları


İletişime Geç

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ÜRÜN BİLGİLERİ
EK ÖZELLİKLER

Kuşe Tyre Etiket

Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte, araba sektörü de sürekli gelişmekte , yeni araçlar üretmektedir. Araç sahipleri , araç almadan önce araçların özelliklerini araştırmalaradırlar. Araç parçalarından en önemlisi aracı araç yapan malzeme lastiklerdir, lastikler sayesinde araç hem hareket etme kabiliyetine, hem de araç olma özelliğine sahiptir. Bu lastikler gerekli özelliklerde üretilmekte ve piyasaya sunulmaktadır, bunların üzerlerinde kuşe tyre etiket denilen bilgi özellikli etiketler bulunur. Bu etiketlerde lastik hakkında bilgilere sahip olabiliriz. Özel yapışkanlı etiketler olarak bilinirler, yüzeyleri çabuk deforme olmazlar.

Kuşe Tyre Etiket ve Çeşitleri

  1. • Bu etiketler özel olarak üretilmiş, etiket türleridir . Genellikle kullanım alanları farklıdır. Kendi aralarında çeşitleri bulunan bir etiket türü olan Kuşe Tyre Etiket sürekli olarak tercih edilen ve sektörde çok kullanılan bir etiket türüdür.
  2. • Çok kuvvetli yapışkan malzeme ile üretilmektedir. Bu nedenle kolay kolay yapıştırıldığı yerden çıkmazlar. Özel baskı firmaları ve matbaa tarafından basımı yapılmaktadır. Kuşe Tyre Etiket istenilen renk, desen ve kullanım alanına göre siparişe bağlı olarak üretilmektedir.
  3. • Farklı türde ölçüleri vardır. Pürüzlü yerlerde , oto lastiklerinde ve çuvallarda kullanılır .
  4. • Dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Yağ, su, nem , ışık ve sürtünmeler den kolaylıkla etkilenmezler.
  5. Kuşe Tyre Etiket kullanıcılar tarafından çok talep edilen bir etiket çeşididir. Kolay yapışabilen ve kolay yırtılabilir yapıya sahiptir.
  6. • Lastikler de kullanılan bu etiketler de lastik barkod kodu , lastik seri numarası, lastik markası, lastik çeşidi, ıslak zeminde yol tutuş, yakıt verimliği ve yolda çıkardığı gürültü düzeyi kuşe tyre etiket kağıdında yazmaktadır. Otomotiv sektörü tarafından sürekli tercih edilen bu etiketler hem kolaylık hem de müşteri memnuniyetini sürekli sağlamaktadır.
  7. • Aynı zamanda çuval üretimi sağlayan ve sürekli çuval üretimi sağlayan firmalarda oldukça yoğun kullanılmaktadır.

Kuşe Etiket Fiyatları

 İstenilen ölçülerde ve renklerde üretici firmalar tarafından uygun fiyatlarda kuşe etiket type etiketlerine sahip olabilirsiniz. Kullanımı piyasada sürekli tercih edilmektedir. Toplu siparişlerde uygun olarak firmalar tarafından indirim sağlanmaktadır . Üreticiler ve alıcılar tarafından oldukça yoğun şekilde talep edilmektedir. Kuşe Gold Etiket