Kuşe Sürsajlı Etiket

Kuşe Sürsajlı Etiket

 

Kuşe Sürsajlı Etiket, yapıştığı yeri örtmek için kullanılan, yapışkan tarafı siyah zeminli etiket türüdür. Kapama etiketi, örtücü etiket olarak da bilinir. Yapışkan tarafının siyah taraflı olması alttaki zeminin görünmemesini sağlar. Hatalı baskılı materyalleri kapatmak, değişmiş yada süresi geçmiş bir bilgiyi kapatıp değişiklik yapmak benzer biçimde, görünmemesi gereken detayları ambalaj maliyeti olmadan Sürsajlı etiket ile değiştirebilirsiniz.

 

 

Talep Formu Bize Ulaşın


...
Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...
Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek


Kuşe Sürsajlı Etiket Uygulamaları


İletişime Geç

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ÜRÜN BİLGİLERİ
EK ÖZELLİKLER

Kuşe Sürsajlı Etiket

Günümüzde alışveriş insanlar için önemli bir araç olmuştur. Özellikle gıda üzerine yapılacak alışverişler insanların, sürekli tercihidir. Bir markette girdiğinizde, ilk olarak raflardaki ürünleri incelersiniz, daha sonra fiyatlara bakarsınız. Bazı ürünlerin bilgi etiketlerinde üst üste yapıştırılmış iki etiket olduğunu görürsünüz. Bu etiket kuşe sürsajlı etiket olarak bilinir. Genellikle kamufle, kapatma görevi yapan etiket türüdür. Kendinden yapışan özellikte olup, uygun ölçülerde siparişe bağlı olarak üretimi yapılmaktadır. Çok sayıda piyasada kullanımı mevcuttur. Müşterilerin çok tercih ettiği bir etiket türüdür.

Kuşe Sürsajlı Etiket ve Çeşitleri

 1. Kuşe Sürsajlı Etiket kendiliğinden yapışma özelliği olan, ürünlerin etiketlenmesinde yanlış yazılan yerlerin kapatılması için kullanılan bir etiket türüdür. Yapıştırıldığı yüzeyden kolaylıkla çıkmaz, yüzeyi tamamen kaplar ve yapışır.
 2. • Özel yapısı sayesinde, sürekli tercihi olmaktadır. Dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Örneğin su, nem, ısı gibi etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Dayanıklılığı fazla olduğundan kuşe sürsajlı etiket piyasada her sektörde kullanılmaktadır.
 3. • Yapışma kâğıdı yani yapıştırılan yüzeyi siyah ya da siyah benzeri koyu renklerden oluşmaktadır.
 4. • Ürünlere ait bilgiler bu etikette bulunmaktadır. Örneğin ürüne ait barkod kodu, fiyat bilgileri ve buna benzer bilgiler Kuşe Sürsajlı Etiket üzerinde bulunmaktadır.
 5. • Ürünlere ait bilgilerin, barkod kodları, fiyat bilgilerinin yanlış basılması durumunda bu etiketler devreye girmektedir. Önceki etiketlerin üzerine yapıştırılarak, doğru ürün bilgisi ortaya çıkmaktadır.
 6. • Kuşe sürsajlı etiket istenilen ölçülerde ve boyutlarda, özel olarak tasarlanıp müşteriye hitap etmektedir. Yırtılabilir bir etikettir. Özel basım firmaları tarafından basımı yapılmaktadır.
 7. • Marketlerin veya mağazaların indirim ya da fiyat yükseltme yapmasıyla bu etiketler devreye girmektedir.
 8. • Özel yapışkanının ham maddesi tutkalıdır. Tutkal sayesinde her türlü yüzeye sertçe yapışma özelliği bulunmaktadır.

Kuşe Sürsajlı Etiket Fiyatları

 1. • Sektörde çok sayıda etiket bulunduğundan, üretici ve tüketiciler bu etiketler ile kolaylık sağlamaktadırlar. Kuşe Sürsajlı Etiket piyasada her sektörde kullanılmakta olup tüketiciler tarafından sürekli tercih edilmektedir bu yüzden etiketler sürekli talep edilmektedir.
 2. • Bu etiketler sipariş olarak verilebilir, uygun fiyatta, bütçenizi aşmayan etiketlerdir.
 3. • Fiyat teklifi alarak etiket fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Kuşe Etiket