Kuşe Gold Etiket

Kuşe Gold Etiket

 

Kuşe gold etiketler, yurtdışından alt tarafı altın rengi ile boyanmış olarak gelen bir etiket çeşididir.  Bu etiketin, üst kısmı parlaktır, kuşe etiketin alt çeşiti olarak kategorize edebiliriz. Kağıt bazlı olduğundan yırtılırlar. Altın rengi bu etiketin adından da anlaşılacağı gibi kuşe etikete benzer niteliklere sahiptir. Kağıt bazlı etiket olma nedeniyle de wax ribbon ile baskı alınmaktadır.

Kullanım Yerleri:

Gold Kuşe Etiket, genel olarak madeni yağ ve meşrubat firmaları tarafında kullanılır.

Talep Formu Bize Ulaşın


...
Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...
Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek


Kuşe Gold Etiket Uygulamaları

Kuşe Gold Etiket

Etiketler her renkte ve farklı modellerde her geçen gün hızla üretilmeye devam ediyor. Etiketler kullanım alanlarına göre çeşitlendirilmişlerdir. Bu etiketlerin içerisinde genellikle madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan kuşe gold etiket ürünü mevcuttur. Bu etiketler genellikle altın kaplama malzeme ile yüzeye yapıştırılmak üzere, özel olarak tasarlanıp üretilmişlerdir. Daha önce kuşe etiketlerden bahsetmiştik. Kuşe Gold Etiket çeşitlerinden biri olan kuşe gold etiket diğer etiket türlerine göre farklı bir yapıya sahiptir farklı alanlarda kullanımı sağlanmaktadır. Çok sayıda piyasada kullanımı mevcuttur.

Kuşe Gold Etiket ve Çeşitleri

  1. Kuşe Gold Etiket özeliklerine göre bu etiketler özel olarak üretilirler. Uygun ölçü ve desenlerde sipariş verilerek, üretimi özel baskı firmalarında ve matbaalar ile yapılmaktadır.
  2. • Kuşe gold etiket altın renkli parlak özel yapıya sahiptir. Kullanılan etiketler, ürünlerin üzerine ve arkalarına yapıştırırlar. Bu şekilde pürüzsüz yüzeylere uygulanarak, güzel görünüme ve ürünlerin satılmasına yardımcı olmaktadır.
  3. • Madeni yağlar, otomotiv Sektöründe çok sayıda kullanılmaktadır. Bu yağlar her bir ekipmana özgüdür. Örneğin, motor yağını incelediğimizde, ürünün üzerinde bir çeşit etiket görürsünüz. Bu etiketler kuşe gold etiket olarak bilinmektedir. Bu etikette motor yağı ismi, seri numarası, barkod kodu, varsa fiyat bilgisi, motor yağına ait resim veya desen, kaç kg veya kaç litre olduğu, cinsi bununla beraber ürünün arkasında, ürünün nasıl kullanılacağı, kullanılırken nerelere dikkat edileceği, güvenlik önlemleri, zararları yer almaktadır.
  4. • Kuşe gold etiket dışarıdan gelen dış etmenlere karşı örneğin su, sıvı, alkol ve sürtünmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Bu etiketler içeriye güneş ışığı geçirmez. Parlak yapısı ile çok tercih edilen etiketin dış yüzeyi silinebilir bir yapıya sahiptir.
  5. • Aynı zamanda içecek sektöründe çok sayıda kullanımı mevcuttur. Örneğin tekel ürünlerde, özel maden sularında buna benzer içecek maddelerinde bu etiketlere rastlamanız mümkündür.

Kuşe Gold Etiket Fiyatları

 Kuşe Gold Etiket ürünleri her boyutta ve çeşitte uygun fiyatlarda müşteriye sunulmaktadır. Çoklu siparişlerde uygun olarak indirim yapılmaktadır. Alıcılar ve satıcılar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. İstenilen kuşe gold etiketler için firmalarla görüşmeyi unutmayınız. Metalize Kuşe Etiket

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ÜRÜN BİLGİLERİ
EK ÖZELLİKLER