Kuşe Etiket

Kuşe Etiket

 

Kuşe etiket, yüzey parlaklığı, daha az mürekkep emme, baskı standardını artırma gibi bazı özelliklerin elde edilmesi için kimyasal işlem uygulanmış kağıtlardan üretilmiş bir etiket türüdür. Kuşe etiketin yüzeyi, termal etiketlere oranla sıcaklık ve gün ışığına daha dayanıklıdır kararma olmaz.  Diğer kağıt etiket türleri benzer biçimde, sıvılardan etkilenir ve yırtılabilir özelliktedir.

Yarı parlak, Parlak ve Mat benzer biçimde çeşitleri bulunan kuşe etiketlerin maliyeti diğer etiketlere bakılırsa daha uygundur.
Uygulama yerlerine ve zemine uygun farklı yapışkan türleri bulunmakta olup, en iyi netice için doğru seçimin yapılması önemlidir.

 

Talep Formu Bize Ulaşın


...
Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...
Yazdırma Seçenekleri

Üretim sonrasında barkod yazıcılar ile ribon kullanılarak yazdırılabilir.

...

Hemen hemen her sektörde kullanılan baskılı ve baskısız olarak üretilen kuşe etiketler ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Kuşe Etiket Uygulamaları


İletişime Geç

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ÜRÜN BİLGİLERİ
EK ÖZELLİKLER

Kuşe Etiket 

Günümüzde çok sayıda çeşitli etiket ürünleri bulunmaktadır. Bu etiket ürünleri kullanım amaçlarına bağlı olarak her çeşit ve her renkte baskılı , baskısız olarak üretimleri yapılmaktadır. Bu etiketlerin tekstil , gıda, makine , kimya , demir-çelik, elektrik ve elektronik , medikal ürünler gibi birçok sektörde kullanımı oldukça yoğundur. Daha çok tercih edilen etiketlerin başında kuşe etiket çeşidi bulunmaktadır. Genellikle mağazacılık sektöründe çok sayıda kullanımı mevcuttur. Parlak ve yapışkan yapısıyla ürünlerin üzerlerine yapıştırılan bir tür etiket türüdür. Satıcı ve alıcılar tarafından tercih edilmektedir .

Kuşe Etiket ve Çeşitleri

  1. • Kuşe etiket ile bilinen etiketler her ölçülerde bulunur. Örneğin 30x40mm , 50x30mm ve bunun gibi çeşitli ölçülerde etiket türleri mevcuttur.
  2. • Parlak ve silinebilir bir yapıya sahip olduğundan, kullanıcıları tarafından sürekli talep edilmektedir. Raf ömürleri oldukça uzundur. Dış darbelere, suya , neme ,ısıya, ışığa, alkol gibi dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Kuşe Etiket diğer etiket türlerine göre çok tercih edilmektedir.
  3. • Bunun nedeni özel baskısı kaliteli ve parlak yapısı ile ilgili çekici ve kullanışlı bir yapısı olmasıdır. Parlak yapısı nedeni ile görsel açıdan , sürekli tercih edilmektedir.
  4. Kuşe Etiket çoğunlukla ürünlerin üzerinde bilgi ve reklâm amaçlı olarak ürünlerde kullanılmaktadır. Örneğin, bir markete girdiğinizde almak istediğiniz ürünlere yöneldiğinizde , ürünler üzerinde ürün bilgisini , ürüne ait barkod numarası , ürünün seri numarası, ürüne ait fiyat bilgileri, ürüne ait varsa görsel resmi , üretim tarihi , son kullanım tarihî ve varsa diğer bilgiler de bulunmaktadır.
  5. • Bu bilgiler ile birlikte hem bilgi sahibi olan, hem de ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olan müşteri kolaylıkla bu ürünlerin alımını yapacaktır.
  6. • Genel olarak kuşe etiket ürün satışını ve reklamını yapabilen bir görsele sahiptir. Üreticiler tarafından sürekli tercih edilen bu etiketler istenilen şekilde uygun ölçülerde, uzunluklar ve verilen baskı şekline göre basılmaktadır. Ürünler alıcı, satıcı, üretim ve tüketim yapan her türlü sektörde tercih edilmektedirler.

Kuşe Etiket ve Fiyatları

Kuşe Etiket fiyatları uygun olarak piyasada yer almaktadır. Uygun fiyatlı kuşe etiketler için firmanızı arayın ve fiyat teklifi alın. Termal Etiket