Kırılgan Etiket

Kırılgan Etiket

 

Kırılgan etiket, Güvenlik etiketi olarak da adlandırılmaktadır, bilhassa elektronik ürünlerde güvence boyunca yetkisiz kişilerce müdahale edilmesini engellemek amacıyla kullanılmaktadır.  Özel malzemeden üretilen bu etiket, yapıştırıldığı yerden parçalanmadan çıkarılması mümkün olmayıp, kalıntı bırakır.  Ürünlerin kapak ve ek yerlerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Üretildikten sonrasında üstüne ribon ile baskı yapılabilmektedir.Genellikle güvenlik amacıyla kullanılan kırılgan etiket; elektronik ürünlerde, açılıp açılmadığını test edilen kutu ve alanlarda kullanılmaktadırlar. Ham maddesi sadece beyaz olarak temin edilmekte ve arzu ettiğiniz renklerde baskı yapabilmekteyiz.

Özel bir ham maddeye haiz olan bu etiketler fiyat olarak da diğer etiketlerden pahalıdır.

 

 

Talep Formu Bize Ulaşın


...
Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...
Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

İstenilen ebat ve adetlerde, baskılı ve baskısız Güvenlik Etiketi siparişleriniz için lütfen irtibata geçiniz.


Kırılgan Etiket Uygulamaları


İletişime Geç

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ÜRÜN BİLGİLERİ
EK ÖZELLİKLER

Kırılgan Etiketler

Kırılgan Etiket uluslar arası nitelik taşıyan ve ürün üzerinden söküldüğü zaman ürünü garanti kapsamının dışında bırakan etiket çeşididir.

Kırılgan Etiketlerin Özellikleri

 1. - Kırılgan etiketler sayesinde ürün garanti kapsamındayken yetkili kişiler dışında farklı kişilerce açılıp açılmamış mı bunun kontrolü sağlanır.
 2. - Kırılgan etiketler, güvenlik etiketi ve garanti etiketi isimleriylede kullanılırlar.
 3. - Plastik bazlı olan kırılgan etiketler yapışkanı kuvvetli etiketlerdendir.
 4. - Kırılgan etiketler etiketler yapıştırıldığı yüzeyden çıkarılmak istendiğinde; yekpare şekilde çıkarılamazlar. Ancak parçalanarak çıkratılabilirler.
 5. - Plastik hammaddeye sahip bu kırılgan etiketler suya, neme ve rutubete kısmen dayanıklıdır. - Kırılgan etiketlerin yüzeyleri mattır.
 6. - Kırılgan etiketler Genellikle bilgisayar kasalarında ve teknik amaçlı tamir edilen ürünlerin garantilerini takip etme amaçlı kullanılan bir etiket hammaddesidir.
 7. - Kırılgan Etiketler demirbaş etiketi , elektronik cihaz etiketleri, cep telefonları, taşınabilir hard diskler gibi birçok alanda kullanılan etiketlerdir.

Kırılgan Etiket Çeşitleri

 1. - Kırılgan etiket çeşitleri kullanılacak ürünlere göre özel üretilmektedir.
 2. - Garanti etiketleri elektronik ürünlerden bir çok ürüne kadar bir çok alanda kullanılmaktadır.
 3. - Organik gıda kırılgan etiketleri ürünlerin tazeliğini ön plana çıkarmak ve ürünün daha önce açılıp açılmadığını kontrol etmek amacıyla kullanılmaktadır.
 4. - Baskılı kırılgan etiket,
 5. - Seri numaralı kırılgan etiket, olarak kırılgan etiket çeşitleri vardır.
 6. - Organik gıda kırılgan etiketleri genellikle şişe ve kavanoz etiketi olarak kullanılmaktadır.
 7. - İstenilen ölçü ve tipte organik gıda kırılgan etiketi üretimi gerçekleştirilmektedir.
 8. - Kullanılacak etiket çeşidi yapıştırılacağı ürüne göre seçilmektedir.
 9. - Elektronik cihazlarda kullanılan garanti etiketleri özellikle kapalı kutu içerisinde bulunan ve kutunun açılması halinde garanti dışı kalabilecek ürünler için kullanılır.

Kırılgan Etiket Fiyatları

 1. - Genellikle güvenlik amacıyla kullanılan kırılgan etiket; elektronik ürünlerde, açılıp açılmadığı kontrol edilen kutu ve alanlarda kullanılmaktadırlar.
 2. - Özel bir hammaddeye sahip olan bu etiketler fiyat olarak da diğer etiketlerden pahalıdır.
 3. - Kırılgan Etiket fiyatları diğer etiketlerden biraz daha pahalı olsada ödenilen ücretin hakkını sonuna kadar ödeyen bir etikettir. - Farklı firmalardan fiyat öneri alabilirsiniz. Poliart Etiket