WhatsappTelefon
Kavanoz Etiketi
Kavanoz Etiketi

Kavanoz etiketi daha çok gıda ürünleri için kullanılan kavanozlar üzerindeki etiketler sektör ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Kavanoz etiketlerinde daha çok, maliyet avantajı sağlayan kağıt etiket, kuşe etiket tercih edilirken ürün özelliğine göre  Plastik bazlı PP Opak etiket ve şeffaf etiket de sıklıkla kullanılmaktadır. Şeffaf kavanoz etiketi ürünün ambalaj içinde daha iyi görünmesine katkı sağlar.  İstenilen ölçü ve şekillerde üretilebilen kavanoz etiketlerinde kaliteli baskı ve canlılık ürünün ön plana çıkmasına yardımcı olur. Özellikle gıda takviyesi, içecek, sporcu gıdası ve kozmetik sektöründeki ürünlerin kavanoz etiketlerinde metalize etiket kullanmak, parlak ve ışıltılı bir görüntü sağladığı için görünürlülüğü artırır. Dikdörtgen, kare, yuvarlak, oval, kavisli, özel kesim gibi seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Kavanoz etiketi baskısı seçerken malzeme, tasarım ve kullanım özelliklerine dikkat ederek ürünlerinizin marka değerini artırabilir ve tüketicilerin ilgisini çekebilirsiniz.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Kavanoz Etiketi

Gıda malzemeleri her geçen gün artmakta bir yenisi eklenmektedir. Özellikle kavanoz gıdalar sürekli artmaktadır. Yeni markalar, yeni ürünler kavanozlarla raflarda yerini almaktadır. Kavanoz gıdalar kolay tüketime sahiptir, ayrıca pratik olarak hazırlanması bakımından da sürekli tercih edilmektedir. Özellikle bayan müşteriler tarafından sürekli kullanıma açık ürünlerdir. Kavanoz gıdalar kullanım ömürleri bakımından uzun ömürlü olmakla beraber üzerlerindeki resimli etiketler sayesinde tüketiciler sayesinde tercih edilmektedirler. Bu ürünlerin üzerindeki bilgi amaçlı, resimli etiketler Kavanoz Etiketi olarak piyasada kullanılmaktadır. Bu etiketler renkli baskıya sahiptir.


Kavanoz Etiketi Çeşitleri ve Özellikleri

  1.  Kavanoz Etiketi olarak bilinen bu etiketler renkli baskı ve çeşitlerde olmaktadır. Bu ürünler istenilen ürüne göre özel resimlerde ve yazılarda tasarlanmaktadır. Bu etiketler uzun süre deforme olmadan yıllar boyunca raflarda kalabilirler, kısaca uzun ömürlüdürler. Yapısal özellikleri ile silinebilir ve yırtılma yapmayan bir yapıya sahiptir.
  2.  Etiketler incelendiğinde örneğin bir markete gittiniz ve raflarda kavanozlar ilginizi çekti, kavanozlara yöneldiğinizde ilk olarak dikkatinizi kavanoz üzerindeki etiket çekecektir. Bu Kavanoz Etiketi üzerinde markası, ürün özellikleri, barkod numarası, seri numarası, ürüne ait reklam ve isim, kullanım koşulları, üretim ve tüketim tarihleri, muhafaza şartları, içindeki maddeler, katkı maddeleri olup olmaması , üretildiği ülke ve şehir, iletişim hattı yada geniş içerikli ise web sitesi bulunmaktadır.
  3.  Müşteriler yani tüketiciler için önemli bilgiler bu etiketlerde bulunmaktadır.
  4.  Tüketiciler ürünleri almadan önce özellikle güzel görsele ve bilgilere bakacaktır, görselin ilgi çekici olması, göze güzel görünür şekilde baskıya sahip olması ürünün satışı için oldukça öneme sahiptir.
  5.  Kavanoz Etiketi ne kadar canlı ve gösterişli olursa o kadar da tüketiciye hitap eder.
  6.  Gıda sektöründe kullanımı oldukça yaygın ve olmazsa olmaz bir üründür.


Kavanoz Etiketi Fiyatları

 Bu ürünlerin fiyatları toptan alımlarda üretici için uygun değerlere sahiptir. Üreticiler için uygun fiyat teklifleri verilmektedir. Siparişlerle uygun fabrika ve firmalar aracılığı ile kavanoz etiketi ürünlerine uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Her çeşitte her renkte baskı çeşitleri vardır. Özel basım cihazlarında üretilmektedir. Kavanoz Etiket Fiyatları için firmadan teklif alınız. Meyve Etiketi