WhatsappTelefon
Karton Etiketler

Karton Etiket Çeşitleri

"İhtiyacınıza uygun karton etiket seçenekleri"

Karton etiketler, kâğıt bazlı malzemeden üretilen etiketlerdir.

Termal Karton

Termal karton, ısıya duyarlı bir kimyasal ile kaplanmış olan özel kağı…

Kuşe Karton

Kuşe karton, farklı gramajlarda ve kalınlıklarda yapışkansız kağıt baz…

Taşıma Bandı

Termal bir etiket türü olan taşıma bandı, yapışkansız ve yırtılmaz pla…

Karton etiketler, farklı kalınlıklarda yapışkansız kağıt kartondan baskılı ve baskısız olarak rulo halinde üretilen rulo etiket türleridir. Kullanım alanına göre üst yüzeyi kuşe veya termal özellikli olabilir. İsteğe bağlı olarak üretim esnasında mat veya parlak selefon uygulaması yapılabilir.

Üretim tekniğine göre digital, flekso ve letterpres baskı makinalarında istenilen ölçü ve şekillerde üretilebilir. Karton etiketlerin her iki yüzeyine birden baskı yapılabilir. Baskılı veya baskısız olarak üretilen karton etiketler, üretildikten sonra isteğe bağlı olarak barkod yazıcılarda yazdırılabilir. Karton etiket üretiminde etiketin kesimi ve temizliği oldukça önemlidir.

Karton etiket baskı çalışmalarımız, kaliteli makineler ve kullandığımız gelişmiş yöntemlerle en iyi sonucu vermektedir. Öncelikli olarak bilet planlaması ve etiket planlaması yapılırken, doğru bilgiler girilir ve standart bir model oluşturulur. Daha sonrasında seri bir üretim tekniği ile bu konuda kaliteli ürünlerimiz müşterilerimize avantaj sağlayacak şekilde ortaya çıkar.

Firma olarak bilet konusunda çok titiz ve düzenli çalışmalarımız bulunmaktadır. Karton etiket baskı yöntemini bilinçli şekilde kullanan firmamız, böylelikle hem karton bilet hem de katılımcı bileti konusunda en iyi sonuç ve çözümleri ortaya koyar. Pek çok firma için yapmış olduğumuz baskı çalışmaları, gerek karton bilet gerekse de katılımcı bileti konusunda avantajlı ve uygun sonuçları vermiştir.

Karton etiketler, üst yüzeyinin özelliğine göre çeşitlenmektedir. Karton etiketlerin en çok kullanılanları Termal üst yüzeyi özellikli Termal karton etiket ve Kuşe üst yüzeyli Kuşe Karton etiketlerdir. Her iki türün farklı gramajları da bulunmaktadır.

Üretildikten sonra barkod yazıcılarda yazdırılacak olan karton etiketler için daha çok Termal Karton Etiket tercih edilmektedir. Termal karton etiketler, raf etiketi, etkinlik bileti, yaka kartı, fuar giriş kartı, otopark bileti, belediye kültür etkinlikleri gibi alanlarda daha çok tercih edilmektedir. Termal karton etiketin barkod yazıcılar ile yazdırılmasında ribona ihtiyaç duyulmaz.

Kuşe Karton Etiketler, daha çok tekstil ürünlerinde fiyat etiketi olarak kullanılmaktadır. Üretildikten sonra barkod yazıcılar ile yazdırılması mümkündür, ancak bunun için ribon gerekmektedir.

Karton etiket fiyatları, çeşidi, etiket ölçüleri, sipariş miktarı ve baskı renk sayısına göre değişmektedir. Karton etiket üretiminde oluşan sabit maliyetler nedeniyle üretim miktar arttıkça birim fiyatın düşmektedir. Az adetli siparişlerde sabit maliyetleri minimuma indirmek için digital baskı en uygun çözüm olacaktır.

Karton etiket fiyatları firmamızın çok dikkat ettiği ve müşterilere uygun şekilde sunduğu avantajı gösterir. Etiket kalitesi yönünden rahatlıkla güvenebileceğiniz firmamız, uygun fiyatlar konusunda yine müşterilerine her zaman uygun şekilde destek sağlanmıştır. Kullanışlı ve pratik avantajlara sahip olan etiket modelleri, firmamızın çalışmaları ile üretilmektedir. Sizden talep edilen karton etiket fiyatları ise gayet makul ve avantajlı şekilde kendini göstermiştir.

Kaliteli ve ekonomik hammadde kullanımı ile birbirinden pek çok farklı bilet modelleri tarafımızdan üretilmektedir. Baskı teknolojimiz çok gelişmiş olduğu gibi, kullandığımız makineler ve uzman ekiplerimiz, en iyi sonuca ulaşmada kaliteli ürünlerle size destek sağlamıştır. Makul şekilde karşınıza çıkmış olan karton etiket fiyatları, yine firma olarak bu konuya gösterdiğimiz özeni net bir çizgide ortaya koymuştur.

Karton Etiket
 

Karton etiket çok kullanışlı bir etiket modelidir. Ürünler hakkında bilgi veren etiket modelleri müşterileri bilgilendirip ürünlerin daha kolay alıcı bulmasına yardımcı olmaktadır. Çeşitli hammadde kullanımı ile etiket üreten firmamız, karton hammaddesi ile pek çok sektörde ürün hakkında bilgi veren etiket modellerini üretmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan ve ekonomik olan etiket modelleri, alışverişi hızlandıran ve müşterileri daha bilinçli hale getiren sonuçlar ortaya koymuştur.

Karton etiket kâğıt etiketlerden daha çok dayanıklı olup plastik etiketlere güre nispeten daha az dayanıklı modeller olarak karşınıza gelir. Alıcı konumundaki müşteriler için bilgi verici özelliğe sahip olan bu tür ürün etiketleri suya daha az dayanıklı olup bilgiye ulaşmada ideal etiketler olarak karşımıza çıkar.

Karton bilet modelleri yine insanların güvenli giriş ve geçişine katkı sağlayan ürünler arasında bulunur. Bireysel bilgiler, koltuk numarası, hizmet saati ve barkod gibi bilgiler içeren karton bilet çok yoğun kullanılan bir ürün modeli olarak karşınıza gelmiştir. Firmamız tarafından basılan biletler pek çok farklı gösteri, yolculuk, davet ve müsabakalarda geçiş unsuru olarak dikkat çekmiştir. Karton etiket konusunda firmamızın çözümleri kaliteli ve kullanışlı bilet modelleri olarak kendini göstermiştir.
 

Avantajlı Karton Ürün Etiketi

Karton ürün etiketi pratik, avantajlı ve uygun seçenekler arasında bulunur. Turizm, ulaşım, spor, sanat ve konser gibi pek çok farklı sektörel girişimde, bu nitelikli bilet modelleri verimli şekilde kullanılır. Karton ürün etiketi pratik ve makul bir ürün örneği olarak her zaman uygun şekilde tarafımızdan size sunulur. Birbirinden kaliteli ve işlevsel etiket modelleri için, firmamızın ürün örneklerinden yardım alabilirsiniz.

Mobilya, hazır giyim, gıda başta olmak üzere, pek çok sektörde karton ürün etiketi ile en iyi sonuca ulaşmak söz konusu olmuştur. Firma olarak bu konuda üretmiş olduğumuz kaliteli etiket örnekleri, ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayıp sizin için her zaman en iyi çözümü oluşturmuştur. Makul fiyatlarla ve kaliteli bir üretim anlayışı ile karton ürün etiketi ihtiyacınızı karşılamış ve size her zaman önemli çözümlerle destek sağlamıştır.