Karton Etiketler

Karton etiketler, kâğıt bazlı malzemeden üretilen etiketlerdir.

Karton etiketler ışık, sıvı, sıcaklık ve basınca kâğıt etiketlerden daha dayanıklı olmakla beraber özellikle sıvıya karşı plastik etiketlerden daha az dayanıklıdırlar. Buna rağmen karton etiketler farklı tasarımlarla şık görüntü elde etmede diğer etiketlere göre daha başarılıdırlar. Karton etiketler termal karton, kuşe karton, taşıma bandı gibi alt türlere sahiptir. Yapışkanlı ve yapışkansız seçenekleri olan bu karton türleri farklı ihtiyaçlarınıza yanıt vermede epey faydalı olacaktır. Bilindiği gibi etiket aynı zamanda bir kurumsal imajın doğrudan temsili demektir. Marka değerine uygun etiketler kaliteli malzemeden imal edilmiş ve ürünle uyumlu olmalıdır. Ürünün öncelikle raf ömrü olmak üzere, türü, hangi koşullarda saklanıldığı gibi özelliklere dikkat edilmelidir. Karton etiketler diğer etiket türlerine nazaran daha çok özgün tasarıma sahip örneklere sahiptir. Bu nedenle karton etiketlerin malzeme kalitesi ve dayanıklılığının yanında estetik kaygı da bu kadar çok rağbet görmelerine yol açmaktadır. Marka, model kimliğini yansıtmada karton etiketler çeşitli tasarım imkanıyla daha çok özgür alan bırakmaktadır.

Karton etiketler kâğıt bazlı malzemeden üretilen etiketlerdir. Özellikle tekstil sektöründe giyim ürünlerinin boy, beden, fiyat, marka, renk, model bilgilerini etiketlemede kullanılırlar. Karton etiketler bunun yanında şekerleme gibi gıda ürünleri ve çiçek, ayakkabı, mobilya ve daha birçok sektördeki farklı üründe kullanılmaktadır. Karton etiketlerin bu alanlarda delik açılarak ip, zincir, kurdele geçirilip kullanıldığı detayına çok sık rastlanmaktadır.

Karton etiketlerin bristol, tuale, kraft ve 350 gr. Kalın kâğıt gibi malzeme çeşitliliği mevcuttur. Siz de Note Etiket kalitesiyle istediğiniz dokuda, ebat ve tasarımda karton etiket türlerine sahip olabilirsiniz.

Baskılı, baskısız, yapışkanlı, yapışkansız özelliklerde istediğiniz tasarımlara uygun karton etiketleri, barkod yazıcılarımızda seri şekilde üretebilmekteyiz. Etiket rehberimizle sektörel ihtiyacınıza uygun etiket türün seçmenizde sizlere yardımcı olmaktayız. Note Etiket ailesi olarak alanında uzman ekibimiz, son teknolojiye uygun efektif ekipmanlarımız, sektörde 12 yıllık deneyim ve bilgi birikimimizle sizlere bu alanda inovatif çözümler sunmaktayız. Titiz ve dakik çalışma anlayışımızın yanında uygun fiyatlarımızla müşterilerimize azami memnuniyeti sunmayı amaçlamaktayız. Etiket Çeşitleri

Baskılı ya da baskısız üretilebilen karton etiketlerin fiyatları malzeme kalitesi, ebat ve üretim adedine göre çeşitlilik göstermektedir.


Karton Etiket Çeşitleri

"İhtiyacınıza uygun karton etiket seçenekleri"


Termal Karton

Kuşe Karton

Taşıma Bandı

Önceki Sayfa