WhatsappTelefon
Karton Etiketi
Karton Etiketi

Karton etiketi, farklı gramajlardaki yapışkansız kartonlardan üretilen Karton etiket, daha fazlaca giriş bileti, raf etiketi, Tekstil fiyat etiketi, otopark bileti olarak kullanılmaktadır. Termal ve Kuşe olmak üzere 2 türü olan Karton Etiketin farklı gramajları mevcuttur. Kullanım alanına bakılırsa ön ve arka baskılı olarak üretilmektedir. İhtiyaca göre, parlak veya mat selefon uygulaması yapılabilmektedir.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Karton Etiketi

Özellikle tekstil sektöründe kumaşların yıkama talimatları, tip, beden ve barkod bilgilerini taşıyan, etiketler verilen isim karton etikettir.


Karton Etiketlerin Özellikleri

 1. - Ürün imajını güçlendirerek tüketicilere bilgi taşımak için kullanabileceğiniz karton etiketler üzerlerinde logo, fiyat ve talimatların yer alabileceği oldukça geniş baskı yelpazesine sahip etiket türüdür.
 2. - Karton etiket genellikle son kullanıcıya satılan tekstil ürünlerinin içine veya üzerine plastik kılçıkla ve ip ile uygulanır.
 3. - Karton Etiket; beden bilgileri, marka bilgileri, kumaş türü hakkında bilgiler, yıkama özellikleri ve kullanma talimatları gibi bilgilerin yer aldığı karton etiket modelleri ürünlerin üzerine ip, kurdele ya da plastik sicimle eklene bildiğinden ürünler üzerindeki deformasyonu en aza indirmesi yönüyle sıklıkla tercih edilmektedir.
 4. Karton Etiket farklı karton kalitelerine göre değişiklik göstermektedir.
 5. - Ürünle birlikte sunulan karton etiketler müşteriler tarafından dikkat çeken bir etiket seçimlerine sahiplerdir.


Karton Etiket Çeşitleri

Teksti ve perakende sektöründe ürüne ait marka, barkod, kumaş özellik ve birçok bilgilerin yer aldığı baskılı dizayn edilmiş karton veya menşeinin geneline verilen adıdır.

Karton Etiketlerin çeşitleri arasında

 1. Beden karton etiketi,
 2. - Sallantı karton etiketi,
 3. - Kuşak karton etiketi gibi çeşitleri vardır.
 4. - Yaka, düğme ve ürün özellikleriyle birlikte ya da ayrı ayrı etiketlendiği marka imajının belirtisi olan etiketlerin görevi, tüketicilere bilgi taşımak için kullanılmasıdır.
 5. - Ayrıca sallama özelliğe sahip karton etiketler (ipli karton etiketler) ürün hakkında fiyat, barkod, talimat, uyarı, firma bilgisi, garanti şartları ve benzeri her bilgi için kullanılır.
 6. - Karton etiket çeşitleri tekstil sektöründe ürünün yanında iletilen etiketlerdir.
 7. - En çok kullanılan Kuşe, Bristol karton başta olmak üzere fantezi desenli kartonların üzerine Marka, logo ve renk, resimleri basılmakta gereğinde farkındalığı arttırmak için için Altın veya Gümüş Yaldız Baskıları ile özellik kazandırılmaktadır.


Karton Etiket Fiyatları

 1. - Üretilirken içerisinde yer alan malzemelerin düşük maliyetli olmasından dolayı Karton Etiket fiyatları oldukça uygundur.
 2. - Ürünler hakkında içerisinde bilgiler taşıyan karton etiketler uygun satış fiyatlarına sahiptir. Peynir Etiketi