WhatsappTelefon
Kargo Etiketi
Kargo Etiketi

Kargo etiketi tasarımı ve imalatı, hem işletmenizin hem de markanızın ihtiyacına uygun özel çözümler sunularak yapılır. Kargo etiketlemede hem maliyet hem de yazdırma hızı avantajı sağladığı için daha çok termal etiket türleri tercih edilmektedir.  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebilen kargo etiketleri, iletişim bilgilerini içeren özel alanlar ile birlikte tasarlanabilir. Bu sayede hem marka kimliğinizi yansıtabilir hem de müşterileriniz ile daha kolay iletişim kurabilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı ve özelleştirilebilir kargo etiketleri için uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Kargo Etiketi

Sürekli gelişen üretim ve tüketim sektörü, her alanda yenileme yapmaktadır. Özellikle kargo şirketleri, önemli ölçüde gelişmiş sektöre sahiptir. Müşterilere kargoları ulaştırmayı hedefleyen kargo şirketleri, özellikle şehirler arası, şehirler içi taşıma ve bunu geliştirerek yurt dışına da taşıma işlemleri ve buna benzer şekilde ürün taşımayı kolay hale getirmişlerdir. Kargo firmaları, kullandıkları ürünler ile müşterilerden tam not almışlardır, örneğin kargo kutularının veya paketlerin üzerinde barkod numarası veya kargo bilgileri içeren kargo etiketi kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir.


Kargo Etiket Çeşitleri

 1. • Genellikle kolay olarak yırtılabilir özellikle, olan bu etiketler özel olarak üretilmiş etiket türleridir. Dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır ve çok tercih edilen etiket türüdür.
 2. • Kargo etiketi, kendi arasında çeşitlere ayrılır.
 3. • Baskılı kargo etiketi, baskısız kargo etiketi veya yapışkan olan, kırılgan olan kargo etiketi çeşitleri bulunmaktadır.
 4. • Baskılı kargo çeşitlerinde, genellikle yazı ve logo basılı olabilmektedir, baskısız olan kargo etiketlerinde ise yazı veya barkod numarası bulunmamaktadır.
 5. • Kargo Etiketi, çok sayıda tercih edilen, müşteri memnuniyeti sağlayan, düşük bir maliyeti olan etiket türüdür.
 6. • Kısa süreli kullanımlarda, oldukça fazla kullanılan bir etiket olarak, piyasada yerini almaktadır.
 7. • Bu etiketlerin üzerinde, gönderi kodu, seri numarası, barkod numarası, gönderici adı ve soyadı, alıcı adı ve soyadı, alıcı adresi, gönderi yapan adres, varsa telefon numarası, margo firmasına ait bilgiler kargo paketleri üzerinde yer almaktadır.
 8. • Yapışkan özelliği, kutulara veya poşet yüzeylere iyi yapışmasını sağlayan tutkal malzemeden yapılmaktadır. Kutulardan kolaylıkla çıkarabilir bir yapıya sahip olan kargo etiketi, kargo firmalarının vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir.
 9. • Her sene gelişen etiket sektörün de sürekli kullanım sağlayan ve çok tercih edilen etiket türüdür. Kargo Etiketi Kargo teslimatlarını kolaylaştırmıştır.


Kargo Etiketi Fiyatları

 1. • Müşterilere ve kargo şirketlerine hitap eden, özel olarak üretimi yapılan bu etiket, istenilen renk ve seçeneklerde uygun fiyatlarda müşterilere ve kargo firmalarına, uygun fiyat skalasında sağlanmaktadır.
 2. • Kargo Etiketi her zaman kullanımı nedeniyle düşük maliyetli etiket türüdür. Büyük ya da küçük boyutlu etiket olması fiyatlarda değişiklik yaratmaz. İlaç Etiketi