WhatsappTelefon
Kağıt Etiketler

Kağıt Etiket Çeşitleri

"İhtiyacınıza uygun kağıt etiket seçenekleri"

Kâğıt etiketler adından da anlaşılacağı üzere kâğıt ve kâğıt bazlı hammaddeden üretilen bir etiket türüdür.

Kuşe Etiket

Kuşe etiket, yüzey parlaklığı, daha az mürekkep emme, baskı standardın…

Termal Etiket

Termal etiket, sıcaklığa maruz kaldığında kararan bir kimyasal ile ört…

Vellum Etiket

Vellum Etiket, yüzeyi mat ve kuşe etikete oranla pürüzlü kağıt bazlı b…

Sürsajlı Etiket

Kuşe Sürsajlı Etiket, yapıştığı yeri örtmek için kullanılan, yapışkan…

Kuşe Gold Etiket

Kendine yapışkanlı rulo kağıt etiketler farklı yüzey seçenekleri ve maliyet avantajı nedeniyle en çok kullanılan rulo etiket türüdür. Kağıt etiketler, özellikle su ve nem gibi dış etmenlere maruz kalmayan ambalajlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Kağıt etiketler, üst yüzey özelliği ve yapışkan çeşidine göre değişmektedir.

Kağıt etiket türlerinden olan ve en çok tercih edilen Kuşe etiketler, parlak ve pürüzsüz yüzeyi ile baskının mükemmel görünmesini sağlar.

Termal Etiketler, kullanım esnasında ribon ihtiyacı olmadan yazdırılabildiği için terazi etiket ve sevkiyat etiketi gibi kısa süreli etiketlemelerde doğru seçimdir.

Hafif pürüzlü yüzeye sahip Vellum etiket, dokulu kağıt görüntüsü ile daha çok doğal ürünler ve ev yapımı butik ürünlerde tercih edilmektedir.

Kapama etiketi olarak da bilenen Sürsajlı etiketler, arka yüzeyinde bulunan siyah baskı nedeniyle yapıştığı yüzeyi örtücü özelliğe sahiptir. 

Metalize görünümlü, gümüş ve altın renk seçenekleri olan kağıt rulo etiket çeşitleri, kozmetik sektöründe tercih edilmektedir.

Özellikle araç lastiklerinde kullanılan Kuşe Tyre etiket çeşidi, kauçuk, metal, tekstil gibi pürüzlü yüzeylere iyi tutunur.

Birçok sektöre özel üretilen kağıt etiket çeşitlerinin yüzey farklıklarına ek olarak yapışkan özelliklerine göre de çeşitlenmektedir. Kullanım esnasında istenmeyen sorunların yaşanmaması için kağıt etiketlerde doğru hammadde seçimi oldukça önemlidir.

Hemen hemen her sektörde kullanılan kağıt etiketler özellikle gıda, otomotiv, lojistik ve perakende sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır.

Kağıt etiket fiyatları, etiket hammaddesinin çeşidi, etiket ölçüleri, sipariş miktarı ve baskı renk sayısına göre değişmektedir. Kağıt etiket adedine göre doğru baskı tekniği seçimi maliyet ve hız avantajı sağlar. Her seviyedeki sipariş miktarlarına uygun, digital, letterpress ve flekso makine parkurumuz, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme olanağı sağlar. Kağıt etiketin maliyeti daha uygun olduğu için plastik bazlı etiketlere göre daha çok tercih edilmektedir.

Kâğıt Etiket
 

Kâğıt etiket modellerimiz renkli, kullanışlı ve çok çeşitli olarak karşınıza gelmektedir. Çok çeşitli olduğu gibi her bir çeşidi kullanışlı olan etiket kâğıt çeşitleri, endüstriyel alanda ürünleri tanımlamada kullanılan yöntem ve ürün olarak karşınıza gelmektedir. Her biri özel ve dikkat çekici olan kâğıt etiket modellerimiz, ürünlerin tanımlanması ve ticaretin kolaylaşması için kullanılan modeller olarak karşınıza gelmiştir. Firmanızın niteliklerine uygun olarak tasarlanmış olan bu etiketler, kolay kullanılan ve müşterilere bilgi veren modeller olarak kendini göstermiştir.

Etiket kâğıt çeşitleri pek çok yönden kolaylık ve avantaj sağlayan modeller olarak karşınıza gelir. Kuşe, Kuşe Tyre, Kuşe Gold, Metalize Kuşe, Kuşe Sürsajlı, Vellum ve Termal etiket modellerimiz, çok güzel görüntüsü ile ürünle uyum sağlayan Kâğıt etiket modelleri olarak karşınıza gelmiştir. Her biri farklı ürünler için iyi bir tercih olan etiket modelleri, kâğıt hammaddesi ile pek çok ürüne uygun model olarak karşınıza gelmiştir. Çok kullanışlı ve ergonomik tasarlanmış bu ürünler, aynı zamanda kullanım kolaylığı ile müşterilere önemli kolaylıklar sağlamıştır.
 

Kâğıt etiket fiyatları genel olarak bir değerlendirme yapıldığında ekonomik olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok çeşitli ve rengârenk ürünlerimiz içerisinde karşınıza gelen pek çok model, fiyat olarak da ekonomik şekilde kendini göstermiş ve alışveriş kolaylığını size sunmuştur. Müşterilerimiz olan firmalar, ürettiğimiz kaliteli etiket modelleri ile ürününü tanıtır ve piyasaya kazandırır.

Özellikle müşterilerin tercih etmiş olduğu etiket kâğıt çeşitleri, fiyat olarak da ekonomik bir ürün yelpazesi ortaya çıkarmış durumdadır. Çok çeşitli olan ürün modellerimiz, pek çok farklı ürünün etiketlenmesine ve piyasaya sürülmesine yardımcı olmuştur. Müşteri memnuniyeti konusunda kaliteli ürünlerle ihtiyaçlara cevap veren firmamız, makul kâğıt etiket fiyatları ile size uygun çözümler hazırlamış ve sunmuştur. Ürünlerin boyutu, renkleri, dizaynı ve çeşitleri tamamen sizin isteğinize uygun olarak yorumlanmış ve üretilmiştir.

Pek çok farklı rulo ve kullanışlı model seçenekleri ile etiketler ticareti kolaylaştıran tercihler olarak karşınıza gelmiştir. Özellikle firmamızın müşteri memnuniyetine giden yolda, kâğıt etiket fiyatları prensipleri uygun ve ekonomik çözümler yaratmıştır. Kaliteli etiketleri tedarik etmek için firmamızın size sunmuş olduğu geniş imkânlardan istifade edebilirsiniz. Çok çeşitli ve görsel olarak etkileyici olan etiket modellerimiz, ürünlerin daha net tanıtımına ve müşteri tarafından kabul edilmesine yardımcı olmuştur.