Kağıt Etiketler

Kâğıt etiketler adından da anlaşılacağı üzere kâğıt ve kâğıt bazlı hammaddeden üretilen bir etiket türüdür.

Ürünlerin üretim-tüketim tarihi, fiyat bilgisi, ebat ve gramajı gibi özellikleri içeren etiketler farklı amaçlara hizmet eden çeşitli hammaddelerden üretilmektedir. Barkod yazıcılarda rulo halinde üretilen kâğıt etiketler yırtılabilir özellikteki etiketlerdir. Dikey veya yatay kullanım imkanı bulunan kâğıt bazlı etiketler plastik etiketlere göre nem ve güneş ışığı gibi dış etkenlere daha duyarlıdır. Bundan dolayıdır ki kâğıt bazlı etiketlerin kullanılacağı yer ve şartlar, etiketin yapısına uygun seçilmelidir. Kâğıt etiketlerin en sık kullanılan türleri kuşe ve termal etiketler olarak göze çarpmaktadır.

Note Etiket olarak müşterilerimize etiket rehberimizle sektörel ihtiyaçlarına uygun kâğıt etiket seçimi yapmalarında kolaylık sağlamaktayız. Kuşe etiket, termal etiket, vellum etiket, kuşe tyre etiket, kuşe gold etiket, metalize kuşe etiket ve kuşe sürsajlı kâğıt etiket seçeneklerimizle istenilen sektörde istenilen ürünün etiketlenmesi ihtiyacına yanıt verebilmekteyiz. 12 yıllık sektörel deneyimimiz, titizlikle çalışan alanında uzman ekibimiz, dürüstlük ve şeffaflık gibi asla ödün vermediğimiz temel ilkelerimizle bu alanda müşterilerimizin memnuniyetini karşılayacak hizmetleri sunmaktayız. Ürünlerinizde kullandığınız etiketlerin aynı zamanda marka değerinizi ve kurumsal imajınızı temsil ettiğinin farkında olarak üst kalite hammaddeden imal edilen kâğıt etiketlerimizi talebiniz doğrultusunda istenen ebat ve adette barkod yazıcılarımızda seri şekilde basarak sizlere ulaştırmaktayız. Note Etiket ailesi olarak istediğiniz özellikte baskılı, baskısız kâğıt etiket model ve adedini en hızlı şekilde ve piyasadaki en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmayı kendimize borç bilmekteyiz.

Kağıt etiketler günümüzde her iş kolunda üretim, imalat, satış, pazarlama kısmında olsun, herhangi bir işin sistemli bir hale getirilmesi(stok yönetimi, mal sayımı vb.)  olsun, mamüller ile alakalı mühim uyarma ve bilgileri içeren materyaller olarak kullanılmaktadır. Kağıt etiket kullanımı oldukça çeşitlidir. Etiketlerin kullanım alanları fazlaca muhtelif olmakla birlikte, isteğe nazaran veya herhangi bir sektörde ki hususi bir ihtiyaca göre muhtelif amaçlarda kullanılabilir. Sonuç olarak etiketler üzerlerine ne basılırsa, onunla alakalı malumat içereceğinden genel hatlarıyla bilgi verme amaçlı kullanılmaktadır. Kağıt etiketler kullanım alanlarına göre adlandırılmakta sadece her sektöre yada iş koşullarına göre kullanılan etiketlerin özel bir ismi ve tanımı vardır. Etiketlerin çok çeşitli olmalarının nedeni, her sektörde etiket ve etiketlemeye ihtiyaç duyulması ve buna göre etiket kullanılmasıdır. Plastik Etiketler Kâğıt etiketler özellikle tekstil sektörü olmak üzere gıda ürünleri, oyuncak, ev eşyaları, aksesuar gibi ürünler ve daha birçok sektör ve üründe kullanım alanına sahiptir. Kâğıt etiket tekstil sektöründe ürünün beden, fiyat ve referans numarasını içeren barkod kodu gibi bilgilerin işaretlenmesinde kullanılır. Gıda sektöründe ürünün barkod kodu, fiyatı gibi bilgilerin yanında gramaj bilgilerini de içerebilmektedir. Bunun yanında stok yönetimi ve mal sayımı gibi hususlarda da kâğıt etiketler kullanışlı hale gelmektedir. Görüldüğü üzere kâğıt etiketlerin kullanım alanı ve işlevleri çok geniş olabilmektedir. Kâğıt etiketler aynı zamanda farklı alt çeşitlere de ayrılmaktadır.


Kağıt Etiket Çeşitleri

"İhtiyacınıza uygun kağıt etiket seçenekleri"


Kuşe Etiket

Termal Etiket

Vellum Etiket

Kuşe Tyre Etiket

Kuşe Gold Etiket

Metalize Kuşe Etiket

Kuşe Sürsajlı Etiket

Önceki Sayfa