WhatsappTelefon
İlaç Etiketi
İlaç Etiketi

İlaç Etiketi, günlük yaşantımızda pek fazlaca karşılaştığımız etiketlerin en büyük ehemmiyet arz eden bir türde deva etiketleridir. Yapısı kağıttan oluşan bu etiket türünün alt yüzeyi yapışkanlıdır. İlaç etiketlerin üretiminde yayınlanan hassasiyetin daha fazlası baskı kısmında gösterilmektedir. Note etiket ilaç etiketi üretiminde kullandığı son teknoloji makineler sayesinde yanlış yazılabilecek tek bir harfe bile yer vermemektedir. Note etiket, Tekrar yeniden kontrol işlemi meydana getirilen ilaç etiketleri dikkatli üretim yardımıyla sektörün öncü isimlerinden olan ilaç firmalarının tercihi olmuştur. İlaç etiketi üzerinde ki bütün yazılar dirimsel önem taşımakta olup hata oranı sıfıra indirilene kadar en dikkatli ve profesyonel şekilde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Ilaç etiketlerinde kullanılan hususi yapışkan tutkal yardımıyla etiketin yapıştırıldığı yerden etiket çıkarıldığı veya çıkarılmaya çalışmış olduğu taktirde yapışkan kendini tutunduğu yüzeye bırakmaktadır ve etiketin çıkarıldığı veya çıkarılmaya çalışmış olduğu anlaşılmaktadır. İlaç firmaları etiket siparişlerinde her daim note etiketi tercih etmektedir.

Tercih edilmemizin bir öteki nedeni ise piyasadaki etiket firmalarına oranla kaliteden ödün vermeden yıllardır ekonomik açıdan en uygun etiketleri üretmekteyiz. Müşteri ve nitelik odaklı olarak üretim yapmakta olan note etiket bütün etiket çeşitlerinde uygun fiyat garantisi vermektedir. Fiyatı en ucuza indirgerken kalitesinden ödün vermeden hem kaliteli hem uygun fiyatlı etiketler üretmektedir. Etiket üretirken kullanılan maddeler ve makineler çevre dostu olup işlem esnasında ve sonrasında insana ve doğaya asla zarar vermemektedir.

Her etiket üretiminde etiket çeşidine bakılırsa farklı ham madde kullanılmaktadır. Bazı etiketlerin özelliği sağlamlığı dayanıklılığı olurken bazı etiketlerin özelliği ise dayanıksız ve uzun ömürlü olmayışıdır. Her etiket farklı bir amaç için kullanıldığı için üretilen her etiketin değişik bir üretim ve işleyiş bölümü vardır.

Üretici firma note etiket bütün etiket çeşitlerini a kalite ham maddeler ve son teknoloji makineler eşliğinde yapar. Detaylı kontrolleri yardımıyla hata payını sıfıra indirmiştir. Ürettiği etiketleri kullanım talimatlarına uygun bir şekilde doğru alanlarda kullandığınız taktirde belirtilen raf ömrüne garanti vermektedir.

Note etiket çeşitlerimizde piyasadaki öteki firmalara gore en kaliteli ve en ucuz etiket çeşitlerini sizlere sunmaktayız. Yıllardır etiket üretiminde müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı olup yaptığımız bütün işlemlerde bu yolda ilerlemekteyiz. Kaliteyi ucuza satarken hiç bir vakit edindiğimiz stratejinin dışına çıkmadığımız benzer biçimde her gün daha farklı seçeneklerle daha kaliteli etiketler üretmek için bütün ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Her vakit nitelik ve uzun kullanımlı mamüller üretmeyi hedefleyen note etiket hem de ekonomik açıdan da ucuz etiketler üretmektedir. Note etiket Piyasadaki etiketlerin aksine senelerdir kaliteden taviz vermeden de ucuz etiketler üretilip satılabileceğini savunmuş ve senelerdir bu yolda başarı merdivenlerini tırmanmıştır. Onlarca çeşit etiket türüyle alan kişi memnuniyeti odaklı çalışan note etiket kaliteli ürünlerinde en uygun fiyata satılabileceğini göstermiştir. Kullanım alanlarına nazaran muhtelif etiket türleriyle bütün ürünlerini ayrı özen ve ayrı hammaddelerle üretmektedir. Bu sebeple ürününe verdiği itina her zaman note etikete alan kişi memnuniyeti olarak dönmektedir. Ve senelerdir bu strateji ile yolunda ilerleyen note etiket sektörün lider adı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Tüm etiketler farklı kullanım amaçları için üretilmekte olup her etiketin kendine has yapısı ve kullanım alanı vardır. Kullanım talimatları şu sebeple önemlidir. Alanına müsait etiket kullanımında note etiketleri hata oranını sıfıra kadar indirmiştir.

Web sitemizde bütün etiket türleri ve etiketlerin ayrıntılar detayları mevcut olup istediğiniz etiketi en boy ve hususiyet bilgilerine gore fiyat sıralaması alabilirsiniz. Kalitenin hiçbir zaman tesadüf olmadığını note etiketlerini kullanıp memnuniyetinizi hissettiğinizde bir defa daha anlamış olacaksınız. Bilgilerimizi notlarınızın arasına almayı ihmal etmeyin.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

İlaç Etiketi

İnsan hayatının en önemli noktası sağlıktır ve herhangi bir rahatsızlık durumunda ilaç sektörüne başvurur. Bu rahatsızlığın tam olarak iyileşmesi için ilaçların doğru kullanılması gerekir. İnsanların doğru tedaviyi uygulayabilmesi ve ilaçlar arasında bir karışıklık olmaması için İlaç Etiketi kullanılmaktadır. İlaçların üzerinde bulunan etiket insan hayatını etkileyebilecek boyutta olduğu için, bu etiketlere çok önem verilir. Silinmeyecek ve zarar görmeyecek mürekkeplerle, okunabilir bir yazıyla kaliteli malzemede yapılmalıdır. İlaçların üstüne sağlam yapıştırılmalıdır.


İlaç Etiketlerinde Yer Alan Bilgiler

İlaç kullanırken ilk olarak son kullanma tarihine dikkat edilir. Bu etiketler üzerinde üretim tarihi ve son kullanma tarihi dikkat çekebilecek ve kolay okunabilecek şekilde belirtilmelidir. Üretim tarihinin ve son kullanma tarihinin ilaç kutusunun üzerinden silinmemesi gerekir. Bu nedenle bu tarihler kutulara sıcak baskı ile yapılır ve dış etkenlerden korunur, deforme olmaz. Körlerin de ilaç hakkında bilgi edinebilmeleri ve karışıklık yapmamaları için bazı ilaçların etiketlerinde kabartmalı harfler kullanılır. Etiketlerin üzerinde ilaçların korunma şekliyle ilgili bilgiler yer alır. Buzdolabında saklanması gereken ilaçlar, güneşten korunması gereken ilaçlar gibi korunma şekilleri belirtilir. ‘Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.’ Yazısı da bu ilaç etiketinde yer alır.


İlaç Etiketi Çeşitleri

  1.  İlaç etiketinin tüm olumsuz koşullara karşı dayanıklı olması gerekir.
  2.  İlaçların nasıl kullanılacağı bu etiketlerde yer alır. Hasta, ilacı nasıl kullanması gerektiğini unuttuğunda eczacısını aramak yerine ilaç etiketide bulunan bilgilerden yararlanabilir.
  3.  İlaç etiketi sayesinde hasta ilacının ne zaman biteceğini ve ne zaman ilaç yazdırması gerektiğini görebiliyor. Bu sayede hasta, ilacı bitmeden yeni ilacını alabiliyor.
  4.  Farklı renklerde ve farklı boyutlarda üretilebiliyor. Genel olarak sarı ve beyaz renk kullanılıyor.
  5.  İlaçlarda bulunan bu etiket aynı zamanda barkod görevi görüyor.
  6.  Etiket üzerinde ilaç hakkında bilgiler içeren kare kod vardır ve bu kare kodun yanında içeriğine dair bilgiler bulunur.


İlaç Etiketi Fiyatları

İlaç etiket fiyatları etiketlerin boyutlarına, malzeme kalitesine göre değişmektedir. Üretici firmalar arasında da fiyat farklı olabiliyorken toplu alımlarda çok daha indirimli fiyatlara İlaç Etiketi alınabilir. Damacana Etiketi