Etiket Üretimi

Etiket Üretimi

 

Sürekli yaptığımız yatırımlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi günden güne artırarak, müşterilerimize daha kaliteli hizmeti tam zamanında sunuyoruz.

1.200 m2 lik tesisimizde, işinde uzman ekibimiz sizler için en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Baskılı (Flekso, Letterpres, Digital) ve baskısız etiket makinalarımızda, günlük 50.000 m2 hammadde işleme kapasitemizle siparişlerinizi en kısa sürede teslim ediyoruz. 

Sektörün önde gelen tedarikçileri işbirliği içinde ürüne en uygun hammaddeyi belirleyip her seferinde en iyisini yapmak için çalışıyoruz.  Baskı öncesi teknik bilgi ve görsel onaylar ile istenmeyin hatalarının önüne geçiyoruz.

İhtiyacınıza uygun doğru hammadde seçimi, baskı öncesi grafik onayları, kaliteli baskı ve size uygun sarım ve paketleme ile herşeyin planladığınız gibi olacağından emin olabilirsiniz.

İstediğiniz ölçü ve adetlerde ürününüze uygun etiket ve baskı seçenekleri ile sizlere hizmet vermek için tanışmaktan memnuniyet duyacağız.

 

 

Barkod etiketler kâğıt bazlı veya plastik bazlı malzemelerden üretilmektedir. Barkod etiket üretiminde termal baskı ya da lazer baskı yöntemi kullanan barkod yazıcıları kullanılmaktadır. Plastik bazlı etiketlerde PP (polipropilen) ya da PE (polietilen) malzemeler kullanılır. Birçok sektörde farklı kullanım alanlarına sahip olan barkod etiketler barkod yazıcılarda rulo halinde üretilmektedirler. Note Etiket ailesi olarak alanında uzman çalışma arkadaşlarımız, 12 yıllık sektörel deneyimimizle müşterilerimize kaliteden ödün vermeden doğruluk ve şeffaflık ilkemize bağlı kalarak hizmet vermekteyiz. Son teknolojiye sahip termal barkod yazıcılarımızda titizlikle üretilen kâğıt, plastik, karton etiketlerimizi müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmayı amaçlamaktayız. Baskılı (Flekso, Letterpres, Digital) ve baskısız barkod yazıcılarımızla istenen ebat, hammadde ve adette etiket üretimini müşterilerimizle buluşturabilmekteyiz. 1200 metrekarelik tesislerimizde son teknolojiye sahip cihazlarımızla müşterilerimizin taleplerine yanıt vermenin yanında ürün rehberimiz ve görsel örneklerimizle müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun doğru seçimleri yapmalarına da yardımcı olmaktayız. Gücümüzü müşterilerimizden aldığımızın farkında olarak sizlerin marka ve kurumsal imajınıza en uygun kalitede barkod etiket üretimini bütçe dostu fiyatlara gerçekleştirmekteyiz.

Barkod etiketleri barkod yazıcısı adı verilen cihazlar aracılığıyla üretilir. Barkod yazıcılar doğrudan termal baskı, termal transfer baskı, lazer baskı yöntemleriyle barkod etiket üretimi yaparlar. Termal baskı yöntemiyle barkod yazıcıdan baskı uygulanacak etikete ısı gönderilerek işlem gerçekleştirilir. Termal barkod yazıcılar seri şekilde etiket basımı yapılmasına imkan tanırlar. Barkod yazıcılarda marka ve model çeşitliği mevcuttur. Farklı teknik özelliklere ve baskı şekillerine sahip bu cihazlar kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Masaüstü modelleri de mevcut olan barkod yazıcılarla barkod etiket basımı seri ve pratik bir hal almaktadır. Yapışkanlı veya yapışkansız barkod yazıcı modelleri talebe uygun şekilde barkod etiket üretimini mümkün kılmaktadır. Barkod yazıcılarda kâğıt etiketler, plastik bazlı etiketler ve karton etiketler üretilebilmektedir. İsteğe göre baskılı ya da baskısız barkod etiketleri üretmek mümkündür. Barkod yazıcılarla farklı ebat ve detaylara sahip farklı malzemeden barkod etiket tasarımları oluşturmak mümkündür. Barkod yazıcılar düşük maliyetlerle, kaliteli ve çok miktarda barkod etiket üretimi yapabilmektedir. Barkod yazıcı fiyatları marka ve modele göre çeşitlilik göstermektedir.