WhatsappTelefon

Etiket Üretim

Etiket Üretimi

Sürekli yaptığımız yatırımlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi günden güne artırarak, müşterilerimize daha kaliteli hizmeti tam zamanında sunuyoruz.

1.200 m2 lik tesisimizde, işinde uzman ekibimiz sizler için en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Baskılı (Flekso, Letterpres, Digital) ve baskısız etiket makinalarımızda, günlük 50.000 m2 hammadde işleme kapasitemizle siparişlerinizi en kısa sürede teslim ediyoruz.

Sektörün önde gelen tedarikçileri işbirliği içinde ürüne en uygun hammaddeyi belirleyip her seferinde en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Baskı öncesi teknik bilgi ve görsel onaylar ile istenmeyin hatalarının önüne geçiyoruz.

İhtiyacınıza uygun doğru hammadde seçimi, baskı öncesi grafik onayları, kaliteli baskı ve size uygun sarım ve paketleme ile herşeyin planladığınız gibi olacağından emin olabilirsiniz.

İstediğiniz ölçü ve adetlerde ürününüze uygun etiket ve baskı seçenekleri ile sizlere hizmet vermek için tanışmaktan memnuniyet duyacağızBarkod etiketler kâğıt bazlı veya plastik bazlı malzemelerden üretilmektedir. Barkod etiket üretiminde termal baskı ya da lazer baskı yöntemi kullanan barkod yazıcıları kullanılmaktadır. Plastik bazlı etiketlerde PP (polipropilen) ya da PE (polietilen) malzemeler kullanılır. Birçok sektörde farklı kullanım alanlarına sahip olan barkod etiketler barkod yazıcılarda rulo halinde üretilmektedirler. Note Etiket ailesi olarak alanında uzman çalışma arkadaşlarımız, 12 yıllık sektörel deneyimimizle müşterilerimize kaliteden ödün vermeden doğruluk ve şeffaflık ilkemize bağlı kalarak hizmet vermekteyiz. Son teknolojiye sahip termal barkod yazıcılarımızda titizlikle üretilen kâğıt, plastik, karton etiketlerimizi müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmayı amaçlamaktayız. Baskılı (Flekso, Letterpres, Digital) ve baskısız barkod yazıcılarımızla istenen ebat, hammadde ve adette etiket üretimini müşterilerimizle buluşturabilmekteyiz. 1200 metrekarelik tesislerimizde son teknolojiye sahip cihazlarımızla müşterilerimizin taleplerine yanıt vermenin yanında ürün rehberimiz ve görsel örneklerimizle müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun doğru seçimleri yapmalarına da yardımcı olmaktayız. Gücümüzü müşterilerimizden aldığımızın farkında olarak sizlerin marka ve kurumsal imajınıza en uygun kalitede barkod etiket üretimini bütçe dostu fiyatlara gerçekleştirmekteyiz.

Etiket Üretim

Etiket üretim konusunda firmamızın çalışmaları size fikir verecek ve ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayacaktır. Çok renkli ve çok çeşitli etiket oluşturma konusunda, geliştirmiş olduğumuz yöntem ve baskı teknolojisi ile ihtiyaçlarınıza cevap veren çözümler hazırlamış durumdayız. Çok nitelikli makinelerimiz ve uzman operatörlerimiz, kusursuz bir şekilde etiketlerin üretimine destek vermek durumundadır.

Etiket üretici olarak gördüğünüz firmamız, her türlü siparişinizi yerine getirecek ve etiket konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Vermiş olduğumuz emek ve ortaya koyduğumuz kabiliyetle birlikte, etiket üretim konusunda çok çeşitli örnekleri karşınıza getirmiş durumdayız. Başarılı bir etiket üretici olarak, ürün örneklerimiz ve sunduğumuz alternatifler size önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

Etiket Üretim Nasıl Yapılır?

Etiket imalatı konusunda tecrübeli olan firmamız, çalışma prensiplerine bağlı olarak hareket eder ve kusursuz etiketlerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Öncelikli olarak etiket ön çalışması düzgün şekilde yapıldıktan sonra, daha sonra uygun boyutlarda seri üretim başlar. Makine ve teknolojilerimiz, etiket imalatı konusunda çok yeterli bir teknoloji ile hizmetinizdedir.

İstediğiniz sayıda, istediğiniz ölçüde etiketlerin ortaya çıkması için, elimizdeki teknoloji oldukça yeterlidir. Kusursuz şekilde kendinden yapışkanlı ürün örneklerimiz, herhangi bir ürünün piyasaya tanıtılmasına ve ticaretine büyük katkı sağlar. Sağlıklı şekilde yapmış olduğumuz etiket imalatı çalışmaları, güvenilir ürünlerin ortaya çıkmasına ve müşterilere sunulmasına destek vermiştir.

Etiket Üretiminde Hangi Makineler Kullanılır?

Etiket üreten firmalar kullandıkları makinelere mutlaka dikkat etmelidir. Firma olarak 8 renk baskı flekso baskı tekniği ve buna uygun makine modellerimiz, en iyi sonucu ortaya çıkarır. Seri bir şekilde baskı yeteneğine sahip olan kaliteli makinelerimiz, kusursuz bir ürün ortaya koyar ve her birinin ürün için iyi bir tanıtım fırsatı oluşturur.

Ürün açıklamaları, ürün bilgileri ve ticareti destekleyen etiket modelleri ile firma olarak çözümlerimi size büyük katkı sağlar. Etiket üreten firmalar içerisinde sahip olduğumuz teknoloji ile ihtiyaçlarınızı her zaman en iyi şekilde karşılamak durumundayız. Fiyatı uygun kendi kalite olan etiketler için, etiket üreten firmalar her zaman size önemli destek sağlayacaktır. Baskı makinelerimiz ve seri üretime destek veren teknolojimiz, bu konuda ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verecektir.