WhatsappTelefon
Damacana Etiketi
Damacana Etiketi

Damacana etiketi, PP opak malzemeden üretilir ve üzerine isteğe bağlı olarak selefon kaplama yapılabilir. Bu etiketler, damacanaların temizlenme koşullarına dayanıklı olduğu için uzun süre kaliteli bir şekilde kullanılabilir. Genellikle 100x200 mm ölçülerinde imal edilen damacana etiketleri, farklı hacimlerdeki damacana ve su şişeleri için isteğe göre çeşitli ebatlarda hazırlanabilir. Tek kullanımlık pet şişeler için kuşe etiket türünü tercih etmek maliyet avantajı sağlayacaktır. Kaliteli malzemelerden yüksek kalitede baskı teknolojisi ile üretilmiş damacana etiketlerin satışları artırıcı etkisi oldukça yüksektir. Siparişleriniz için istediğiniz ebat ve miktarda baskılı damacana etiketleri tasarlayarak üretebiliriz. Uzman ekibimizle iletişime geçerek ürün hakkında daha fazla bilgi alabilir, alternatif model seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek

Damacana Etiketi

Damacana Etiketi 19 litrelik su damacanasının üzerine yapıştırılan, tüketiciye suyla ilgili bilgi veren etiket çeşididir. Bu etiketler özel olarak tasarlanır. Görsellik ve malzeme kalitesi çok önemliyken en çok dikkat edilmesi gereken konu etiket kâğıdının cinsidir. Damacanalar tek kullanımlık ürünler olmadığı için defalarca yıkamaya girmektedir.

Yıkama işlemi dışında su doldurma ve boşaltma işlemi de yapıldığı için çok kez suyla etkileşim halinde olmaktadır. Yıkama, su doldurma ve boşaltma işlemleri yapıldığında etiket zarar görmemelidir. Bu sebepten dolayı etiket üretilirken kâğıt cinsi doğru seçilmelidir.


Damacana Etiketi Çeşitleri

  1. • Damacana Etiketinin üzerindeki yazılar okunabilir olmalıdır.
  2. • Etiketin üzerinde suyun markası, cinsi, üretilen fabrikanın adresi, izin tarihi, analiz değerleri, üretim ve son kullanma tarihi bulunmalıdır.
  3. • Son olarak Sağlık Bakanlığı yaptığı araştırmalar sonucunda tüketicinin doğru suları içebilmesi için polikarbonat damacanaları ruhsatlandırarak izinli suları izinsiz sulardan ayırdı.İzinli suların kapaklarında taklit edilemeyen, parlak kabartmalı şeritler kullanılacak. Gıda Etiketi