Damacana Etiketi

Damacana Etiketi

 

Damacana etiketi, PP Opak (Plastik Bazlı) yapı ile baskılı olarak üretilmektedir.  İsteğe bakılırsa üzerine selefon kaplama yapılmaktadır.  Damacanaların temizleme koşullarına dayanıklıdır.

Tek kullanımlık, 5 lt, 10 lt ve19 lt benzer biçimde tek seferlik pet şişelerde kuşe etiket türü kullanılabilir.

Genelde 100 x 200 mm ölçülerinde üretilen etiketler, istenilen ölçülerde üretilebilmektedir.

İstenilen ebat ve miktarda, baskılı olarak ürettiğimiz Damacan Etiketleri siparişleriniz için lütfen irtibata geçiniz.

 

Talep Formu Bize Ulaşın


...
Ek Özellikler

Üst yüzeyi ve yapışkanı özel etiketler

...
Yazdırma Seçenekleri

Ribon ile yazdırabilme

...

Etiket tercihiniz ile alakalı telefonda destek


Damacana Etiketi Uygulamaları


İletişime Geç

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ÜRÜN BİLGİLERİ
EK ÖZELLİKLER

Damacana Etiketleri

Damacana Etiketi 19 litrelik su damacanasının üzerine yapıştırılan, tüketiciye suyla ilgili bilgi veren etiket çeşididir. Bu etiketler özel olarak tasarlanır. Görsellik ve malzeme kalitesi çok önemliyken en çok dikkat edilmesi gereken konu etiket kâğıdının cinsidir. Damacanalar tek kullanımlık ürünler olmadığı için defalarca yıkamaya girmektedir.

Yıkama işlemi dışında su doldurma ve boşaltma işlemi de yapıldığı için çok kez suyla etkileşim halinde olmaktadır. Yıkama, su doldurma ve boşaltma işlemleri yapıldığında etiket zarar görmemelidir. Bu sebepten dolayı etiket üretilirken kâğıt cinsi doğru seçilmelidir.

Damacana Etiketi ve Çeşitleri

  1. Damacana Etiketinin üzerindeki yazılar okunabilir olmalıdır.
  2. • Etiketin üzerinde suyun markası, cinsi, üretilen fabrikanın adresi, izin tarihi, analiz değerleri, üretim ve son kullanma tarihi bulunmalıdır.
  3. • Son olarak Sağlık Bakanlığı yaptığı araştırmalar sonucunda tüketicinin doğru suları içebilmesi için polikarbonat damacanaları ruhsatlandırarak izinli suları izinsiz sulardan ayırdı.İzinli suların kapaklarında taklit edilemeyen, parlak kabartmalı şeritler kullanılacak. Lastik Etiketi